رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

خروجی های کلانشهر تبریز با ترافیک سنگین خودروها رو به رو است

خروجی های کلانشهر تبریز با ترافیک سنگین خودروها رو به رو است


خروجی های سه گانه کلانشهر تبریز به سمت غرب، شرق و جنوب غرب از صبح امروز شاهد ترافیک سنگین خودروهای خروجی است که خود را برای رسیدن به دامن طبیعت آماده کرده اند.

خانواده های تبریزی طبق سال های گذشته باغات و مراتع موجود در سه سمت این شهر را برای سپری کردن روز طبیعت انتخاب و ساعاتی را به همراه فرزندان و اعضای فامیل در این مناطق سپری می کنند.

خوشبختانه براساس فرهنگ سازی های سال اخیر مردم ضمن حفاظت از مراتع و منابع طبیعی منطقه از آلودگی آنها نیز اجتناب می کنند.

عصر امروز تقریبا جشن های نوروز سال 93 به پایان خود می رسد و فردا روز دیگری است که رنگ و بوی فاطمی از آن به مشام می رسد و مردم با رعایت شان این بانوی بزرگ جهان اسلام سعی می کنند فضای فاطمیه بر روز انس با طبیعت حاکم بوده و همراه با معنویت بیشتری باشد.

امسال با عنایت به تعیین شعار سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب اقشار مختلف مردم سعی دارند با الهام از طبیعت بکر منطقه و با نیروی مضاعف و با عزمی راسخ در سال اقتصاد و فرهنگ تلاش نمایند تا فرمایشات رهبری انقلاب تحقق پیدا کرده و دشمنان نتوانند خواسته های خود را بر ملت مقاوم ایران اسلامی تحمیل نمایند.

امسال و با تقارن روز با انس با طبیعت با دهه فاطمیه، بقاع متبرکه و امامزادگان استان آذربایجان شرقی در اقصی نقاط این استان با استقبال پرشور طبیعت گردان و مسافران نوروزی رو به رو شده است.

مسوولان ذیربط استان نیز تمهیدات لازم را برای سپری شدن یک روز ایمن و با نشاط برای مردم اندیشیده اند و نیروهای انتظامی و راهنمایی و رانندگی با استقرار در محل های مورد نظر هدایت و امنیت مردم را تضمین می کنند.

در کلانشهر تبریز نیز شهرداری این شهر بوستان های مختلف این شهر را برای مردم و مسافران نوروزی آماده و مهیا کرده تا آنان بتوانند با آرامش خاطر و امنیت کامل روز خوبی را در روز انس با طبیعت سپری نمایند.