سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

خدمتگزاران به مردم برای موفقیت نیازمند دعای خانواده شهدا هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمتگزاران به مردم برای موفقیت نیازمند دعای خانواده شهدا هستند

فرماندار عجب شیر گفت: خدمتگزاران به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای موفقیت در مسیر خدمت، نیازمند دعا و حمایت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند.

خدمتگزاران به مردم برای موفقیت نیازمند دعای خانواده شهدا هستند

ابراهیم طاهری، روز چهارشنبه در دیدار با پدران و مادران شهدای این شهرستان به مناسبت گرامیداشت روز شهدا و ایثارگران افزود: رسیدگی به امور خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران سرافراز وظیفه تمامی مسئولان است.
وی با بیان اینکه شهدا با نثار جان خود، پایه و اساس انقلاب اسلامی را شکل دادند، اظهارکرد: عزت، امنیت و اقتدار کنونی کشور در منطقه و جهان، مرهون مجاهدت و رشادت های شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده های آن ها است.
فرماندار عجب شیر یادآور شد: ما هرچه داریم به برکت فداکاری شهدا و ایثارگران است و باید خدمت به خانواده های آنان در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد.
طاهری ادامه داد: شهدا در دوران دفاع مقدس با فداکاری و ایثار در برابر دشمن از مردم و میهن اسلامی دفاع کردند و اکنون نیز ما وظیفه داریم از خانواده های آن ها حمایت کنیم.
وی، با اشاره به ویژگی مهم نهضت امام خمینی(ره) در احیای فرهنگ شهادت و ایثارگری گفت: اگر فرهنگ شهادت طلبی و ایثارگری نبود، نه انقلاب به پیروزی می رسید و نه نظام اسلامی دوام می یافت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب شیر نیز دراین آیین گفت: شهدای والامقام ، برای جهاد در راه خدا و دفاع از میهن اسلامی، جان شیرین خود را در طبق اخلاص قرار داده و راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.
سلمان اسلامی، با تاکید بر اینکه اکنون ما باید ادامه دهنده راه و مکتب شهدا باشیم، افزود: در زمان کنونی نیز فرزندان و خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان حامی و پشتیبان انقلاب و نظام مقدس اسلامی هستند و در تمام صحنه های دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی حضور دارند.
وی یادآور شد: دراین شهرستان 230 شهید والامقام وجود دارد که باید برای رفع مسائل و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران از جمله مساله بیکاری، مسکن و ازدواج آن ها برنامه ریزی شود.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت درفاصله 98 کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.