جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

خدمات دولت به پشتوانه اعتماد و همراهی مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمات دولت به پشتوانه اعتماد و همراهی مردم است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای جلب رضایت مردم نیازی به توزیع سیب زمینی و پیاز در بین مردم نیست، گفت: طرح های افتتاح شده در استان نمونه ای از خدمات انجام شده و ناشی از اعتماد مردم به دولت خدمتگزار تدبیر و امید است.

خدمات دولت به پشتوانه اعتماد و همراهی مردم است

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری تبریز، سعید شبستری خیابانی، در جمع مردم بخش خسروشاه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، افزود: باید وحدت و صمیمیت در بین مردم تقویت شود چراکه اختلاف در جامعه، خواست دشمنان بوده و دشمن، اصلاح طلب و اصولگرا نمی شناسد. 
وی، با تبریک هفته دولت، یادآورشد: شعار دولت، اعتدال، تدبیر و امید و خدمت بی منت به مردم بوده و در این راه گام برمی دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، اظهارکرد: این استان از گذشته مهد تمدن، ایمان، دین و پیرو انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بوده و به برکت خون شهدا و نیروهای متعهد نظامی، رتبه اول ضریب امنیتی در کشور را به خود اختصاص داده است.
شبستری، با اشاره به اینکه در گذشته مشکلات اقتصادی، اشتغال و فشارهای مالی سر به فلک کشیده بود، ادامه داد: در آذربایجان شرقی 300 هزار میلیارد ریال طرح نیمه تمام در ابتدای روی کارآمدن دولت تدبیر و امید وجود داشت که با وجود بدهی های دولت قبلی و کاهش ارزش پول کشورمان در معاملات بین المللی، با مدیریت خوب و مناسب مسئولان استانی هم اکنون این طرح ها در حال تکمیل است.
وی، با بیان اینکه 80 درصد از طرح های افتتاح شده در کل استان، در روستاها اجرا شده است، گفت: در دولت فعلی، مسئولان و مدیران دستگاه های اجرائی، خدمت بی منت به مردم به ویژه مناطق محروم را سرلوحه وظایف خود قرار دادند.
به گزارش ایرنا، معاون استاندار آذربایجان شرقی اظهارداشت: جایگاه استان در دولت گذشته، تنزل پیدا کرده بود که با روی کارآمدن دولت تدبیر و امید، به شاخصه های بهتری در زمینه اقتصاد رسیده ایم.
شبستری، افزود: دولت با وجود تنگدستی و بدهی ها قبلی، طرح تحول سلامت همگانی را اجرائی کرد و بالاترین سرمایه گذاری خارجی بعد از برجام نیز در آذربایجان شرقی انجام شد و در مباحث اقتصادی نیز این استان به عنوان آزمونه اقتصاد مقاومتی در کشور انتخاب شده است.
امام جمعه بخش خسروشاه نیز در این آئین با قدردانی از عملکرد دولت تدبیر و امید گفت: در زمان دولت قبلی، مردم در مسائل اقتصادی و معیشتی در شرایط بدی قرار داشتند.
حجت الاسلام عبدالصمد ناصری، افزود: نوسان قیمت ها دربازار و تورم بیش از حد، باعث نارضایتی مردم شده بود که با روی کار آمدن دولت فعلی تمامی نواسانات بازار کنترل و وضعیت اقتصادی کشور نیز با کنترل تورم روبه رشد بوده که این اقدام ها، رضایت مردم را جلب کرده است.