رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

خانواده - نمایش محتوای صدا

 

 

خانواده

Loading the player...
خانواده نخستين نهاد اجتماعى است كه در زندگى جمعى انسان شكل گرفته و مهمترين نقش را در توسعه و رشد مراحل حيات بشر در امتداد تاريخ انسان از خود نشان داده است و از ابتدا تاهنوز و تا فرجام زندگى، نسبت به سايرنهادهاى اجتماعى از ارزش و اهميت خاصى برخوردار بوده و خواهد بود
 
نظام خانواده، يك نهاد اساسى و محورى در جامعه است و به عنوان هسته اوليه و براى ساير نهادهاى اجتماعى به شمار مى رود.نظام خانواده كوچكترين واحد اجتماعى است كه اساس و زيرساخت واحدهاى بزرگ اجتماعى بشرى به شمار مى رود.
افرادى كه در اين واحد كوچك اجتماعى رشد مى يابد و تربيت مى شود به ميزان رشد و شكوفايى شان سهم در واحدهاى اجتماعى بزرگ انسانى دارند.
 
افرادى كه روزى به عنوان فرمانرواى مقتدر و سياستمدار سترگ، و مدير نيرومند، و مبتكر توانا در جامعه ظهور مى كنند، و مسؤوليتهاى سنگين و خطيرى را به عهده مى گيرند، نظام خانواده و كانون گرم پدر و مادر تربيتگاه نخستين آنها است.
رشد و شكوفايى اين نظام محبوب و بى بديل، مرهون شناخت و رعايت دقيق حقوق هريكى از اعضاى آن نسبت به يكديگر است، همانطورى كه نظامهاى بزرگ اجتماعى، قوانين و حقوق خاصى خودش را در ارتباط با اداره واستحكام و رشد و بالندگى دارد، نظام خانواده نيز چنين است.
 
در راستای تبیین جایگاه خانواده صدای مرکز تبریز برنامه ای را با عنوان « خانواده » تدارک دیده است که به صورت زنده و با آیتم های متنوعی همچون کارشناس، موسیقی، نمایش، تلفن های مردمی، گزارش و ... میهمان شنوندگان خود خواهد بود. علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت 9 صبح شنونده این برنامه باشند.
تاریخ تولید: 1394
تهیه کننده : پریسا محمدی
 
نویسنده : مرتضویان
 
گوینده : خانم لیلی مرتضویان
 
گزارشگران: پوریا مهر - داریوش رضوان
 
دستیار تهیه کننده : فرناز کوچه باغی


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خسته نباشید صبح ها از برنامتون پخش میشه که... ناصر نصیری ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۰۸
با سلام با عرض خسته نباشید و تشکر از برنامه بسیار... محمدرضا ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۰۹:۴۶

محمدرضا
با سلام
با عرض خسته نباشید و تشکر از برنامه بسیار خوبتان که واقعا واسه ما جوانها کار ساز و خوب هست
میخواستم از شما خواهش کنم که فایل صورتی برنامتونو تو سایت یا یک کانال تلگرامی بزارین تا وقت مناسب دانلود کنیم گوش کنیم چون اغلب صبح ها بیرون هستم نمیتونم گوش بدم البته تو این مورد فکر کنم خیلی از جوان ها در خواستشون این باشه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۰۹:۴۶
ناصر نصیری
سلام
خسته نباشید
صبح ها از برنامتون پخش میشه که درمورد شهر داری ها صحبت میکنن

اگه ممکنه در مورد شهرک سفیر امید 12 متری سجادیه(شهید کریمی)-آخر کوچه های شش متری ششم و چهارم صحبت کنید که شهرداری اصلا به این منطقه رسیدگی نمیکنه
ممنون از برنامه زیباتون
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۰۸