حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

حماسه ماندگار 9 دي در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه ماندگار 9 دي در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

حوزه های مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با توليد و پخش برنامه‌هاي متنوع ،ضمن بازخواني حماسه ماندگار نهم دي ماه ، به تبيين تجلي وحدت مردم و ميثاق امت با ولايت مي پردازند .

حماسه ماندگار 9 دي در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، شبکه استانی صدا به مناسبت حماسه ماندگار نهم دی ضمن نمايش اين شور و شعور، با توليد و پخش برنامه هاي متنوع ، به بررسي زواياي گوناگون اين حماسه فراموش نشدني مي پردازند. در این شبکه علاوه بر پرداخت تمامی برنامه های روتین به موضوع ، ویژه برنامه " بصیرت " روز چهارشنبه هشتم دی ماه از ساعت 22 به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی ناصر ژرفی تولید و تقدیم شنوندگان رادیو خواهد شد . در این ویژه برنامه با حضور حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سرهنگ قادری جانشین سپاه عاشورا به ابعاد مختلف راهپیمایی روز های هشتم و نهم دی ماه و پیشگامی مردم آگاه و بصیر آذربایجان پرداخته می شود. پخش گزارش هایی از مراسم ها و همایش های این رویداد انقلابی نیز از آیتم های این برنامه می باشد. قریشی نویسنده و مجری ، برزگر دستیار تهیه و قنادی گزارشگر ویژه برنامه " بصیرت می باشند.

در شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم علاوه بر پرداخت ویژه به حماسه نهم دي ماه ، جلوه گاه غيرت و تعصب ديني همراه با شعور و بصيرت سياسي در برنامه های سحرلر، تبریزیم ، گئجه لر و تمامی برنامه های روتین ؛ ویژه برنامه " بصیرت حماسه سی " به تهیه کنندگی علی صیامی از ساعت 18:45 روز چهارشنبه هشتم دی ماه روی آنتن شبکه استانی سهند می رود. در این برنامه 35 دقیقه ای با دعوت از کارشناسان به بررسی اهمیت حضور عاشورایی مردم آذربایجان و ایران اسلامی در روز بصیرت و ولایتمداری پرداخت می شود . ندیمی کارگردان ، یعقوب فعال تصویربردار و صابری دستیار تصویر " بصیرت حماسه سی"هستند.

رادیو برون مرزی آذری آذربایجان شرقی هم برای آذری زبان های آن سوی مرزها برنامه " شناور " را تهیه و پخش می کند. برنامه مناسبتی شناور به تهیه کنندگی علیرضا یلتقیان و گویندگی فریبا رضایی به وقایع و حوادث روزهای پرالتهاب دی ماه سال 88 اشاره و به حرکت عظیم آحادمختلف ملت ولایتمدار ایران خواهد پرداخت.

پخش بيانات مقام معظم رهبري با موضوع عوامل بصيرت زا ، موانع بصيرت ، پيامدهای فقدان بصيرت در مفاهيم توحيدي ، بصيرت در برخورد با حوادث ؛ بررسي زواياي گوناگون حماسه نهم دی ، بررسی اوج پيوند امت اسلامي با رهبرانقلاب ، تبيين حماسه حضور مردم در مشاركت سياسي ، ولايت پذيري در خانواده ، بررسي نقش بصيرت و آگاهي در زندگي ، تبيين نقش ولايت و رهبري در امنيت اجتماعي و اقتصادي و تاثير حضور مردم در تثبيت امنيت و انقلابي گري ، بررسی نقش پيوند امت و امام و عنصر بصيرت در پيشبرد اهداف انقلاب اسلامي ، ولايت مداري و نقش آن در آرامش جامعه، دشمن شناسي و تهديدهاي دشمن و شناخت توطئه هاي دشمنان و... از جمله موضوعاتی است که در برنامه های مختلف حوزه های صدا ، سیما ، خبر و رادیو برون مرزی آذری مرکز آذربایجان شرقی به آنها پرداخت خواهد شد .

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی