سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

جوالدوز - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جوالدوز

Loading the player...
اكثر انسانها هرگز به خنده به اندازه نفس كشیدن اهمیت نمی دهند؛ زیرا روزانه صدها بار كم و بیش دست به این كار می زنند اما اخیراً دانشمندان در مورد تشخیص ایمن شناسی روانی شناخت چگونگی كمك مغز به بهبود جسم بیش از پیش توجه می كنند. 
آنان پی برده اند خنده ای كه انسان از ته دل می كند نشاط انگیز بوده و فواید بسیاری به همراه دارد. پژوهشی كه در سال 1994 در یكی از دانشكده های برزیل انجام شده حكایت از آن دارد كه خنده نشانه آشكاری از خوش بینی و قوت قلب است كه تاثیر چشمگیری بر روی افراد دارد. در بررسی یاد شده اسلایدهای مردان و زنانی كه می خندیدند یا نمی خندیدند را به دانشجویان نشان داده و از آنها خواستند اسلایدها را نمره گذاری كنند. دانشجویان به افراد خنده رو امتیازهای بیشتری دادند. به نظر آنان اشخاص خندان، انسان های دلشادتر، آرام تر، منطقی تر، صمیمی تر، خوش چهره تر، با محبت تر و دلسوزتر از آنانی هستند كه لب به خنده نمی گشایند. 
 
برنامه "جوالدوز" کاری از شبکه سهند می باشد. با توجه به نیاز جامعه به برنامه  های طنز و ایجاد نشاط، سرگرمی وامید وبازتاب خواسته های مردم در قالب طنز این برنامه نیز بدین منظور تولید شده است.
 
این برنامه شامل آیتم های کوتاه نمایشی است که در هر قسمت به یک موضوع خاص پرداخت میگردد
سال تولید: 1395

تهیه کننده: حمید عطالو

کارگردانان: حمید عطالو - حسین پورستار

دستیار کارگردان: طاهره مدرسی

تصویربرداران: احمد نیکمندان - احد قنبری - مجتبی نکو - حسن حسین زاده

نورپرداز: حمید نیکمندان

تدوین و صدا گذاری: بابک پاشازاده