جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

جلسه مشترک فرماندهان یگان های ارتش مستقر در استان با مدیران صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه مشترک فرماندهان یگان های ارتش مستقر در استان با مدیران صدا و سیما

در جلسه مشترک فرماندهان یگان های ارتش مستقر در استان با مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی راهکارهای برنامه سازی برای چهلمین سالگرد دفاع مقدس بررسی شد.

جلسه مشترک فرماندهان یگان های ارتش مستقر در استان با مدیران صدا و سیما

 

فرمانده تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی ارتش در این جلسه امنیت فعلی کشور را نتیجه از جان گذشتگی فرزندان ایران در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: کشور ما امروزه دارای وضعیت پایدار و ثابتی است و ما کشوری با امنیت داخلی هستیم و امنیت مان وابسته به تولید داخلی است .

وی با بیان اینکه امنیت ما همانند کشورهای مرتجع منطقه ، اجاره ای و وارداتی نیست افزود : اگر کشورهایی که امنیت آنها را تامین می کنند بنا به هردلیلی دست از حمایت بردارند، آن کشورها به زمین می خورند، ولی کشور ما اینگونه نیست.

امیر سرتیپ دوم عیسی میرزایی تصریح کرد: کشور ما یک کشور با اقتدار است که این اقتدار در سایه استقلال نظامی به وجود آمده است، استقلالی که پیش از انقلاب وجود نداشت.

مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی هم از آماده سازی 800 ساعت برنامه در حوزه دفاع مقدس خبر داد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی دارای نیروهای مکتبی است و ما موظفیم این افراد را به مردم معرفی کرده و درباره زندگی آنان برنامه سازی کنیم.

وی افزود: فرق ارتش جمهوری اسلامی ایران با ارتش دیگر کشورها در این است که ارتش ما مکتبی است. ارتشی که در برابر دشمن ذره ای کوتاه نیامده و سر خم نمی کند .

مهندس مرتضی صفری اتحاد میان نیروهای مسلح اعم از ارتش- سپاه – بسیج – ناجا و نیروهای امنیتی و ... را موضوعی دانست که چشم دشمن را کور کرده و دشمن به دنبال بهانه ای برای برهم زدن آن است.

در ادامه این جلسه فرماندهان ارتش به بیان نظرات و دیدگاه های خود در مورد برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس پرداختند .

گفتنی است تولید برنامه های مستند از زندگی شهدای ارتش، به تصویر کشیدن  فعالیتهای اجتماعی ارتش در استان و همچنین معرفی ظرفیت های این نهاد از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بوده است.