رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

جشن انقلاب در بیست و دوم بهمن در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن انقلاب در بیست و دوم بهمن در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ویژه برنامه های متنوعی برای بزرگداشت جشن بیست و دوم بهمن و راهپیمایی غیورمردان آذربایجانی در این روز تدارک دیده است.

جشن انقلاب در بیست و دوم بهمن در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، صدای استانی این مرکز با پخش بیش از 240 دقیقه برنامه زنده در روز بیست و دوم بهمن سعی می کند حضور ملت همیشه در صحنه تبریز و سایر شهرستان ها را از طریق امواج رادیویی به اطلاع مخاطبان خود در اقصی نقاط کشور اسلامی برساند.

اصغر پورامان تهیه کننده ویژه برنامه جشن چهل سالگی، آیتم های گوناگونی مشتمل بر سرودها و ترانه های ملی و محلی مرتبط با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، تلفن ها و پیامک های مخاطبان ، دعوت از کارشناسان و میهمانان مختلف و بررسی علل قیام ملت آزادیخواه ایران علیه رژیم منحوس پهلوی ، پخش گزارش های مردمی از نقاط مختلف شهر ، برقراری ارتباط تلفنی با شهرستان ها و مراکز استانی و پخش زنده راهپیمایی چهلمین جشن پیروزی از طریق واحد سیار مستقر در میدان نماز تبریز را در این برنامه چهار ساعتی گنجانده است. این ویژه برنامه با گویندگی لیلی مرتضویان از ساعت 8:30 تا اذان ظهر به افق تبریز به روی آنتن می رود.   

سیمای استانی مرکز آذربایجان شرقی هم با دست پر در روز جشن بیست و دوم بهمن حاضر می شود. ویژه برنامه پیروزی بهمن با آیتم ها و بخش های رنگارنگ از ساعت 8:30  صبح شروع شده و تا ساعت 13:00 ادامه می یابد. واحد سیار مستقر در میدان نماز ، اکیپ های مستندساز حاضر در نقاط مختلف شهر، عوامل برنامه کودک و نوجوان مستقر در خیابان فردوسی و گزارشگران حاضر در میان مردم سعی میکنند حضور باشکوه مردم را در چهلمین سال پیروزی انقلاب از زوایای مختلف به تصویر بکشند.

همچنین در خلال این برنامه ارتباط مستقیم و زنده با شهرستان های میانه ، مرند و مراغه برقرار شده و گزارش های مربوط به حضور امت شهیدپرور این شهرستانها تقدیم علاقه مندان می شود. .علاوه بر این تصاویر شهرستان های اهر و سراب و نیز بازار تبریز هم به روی آنتن می رود.  

 دراین ویژه برنامه محمودنسب –یحیوی -  عطالو – رسولی – خیری – دلکاری – رزمی – محمدی – بشیری- پورستار – جوانبخت - پوررستم و مقدس تهیه کننده ، عبدی و جدی کارگردان ،وظیفه ساران – محبی – سرافراز و عبداللهی دستیار تهیه کننده ، آقازاد گزارشگر، شاهدی – وهابی – محمدی- افواجی - کوهی و پاشازاده تدوینگر ، نیکمندان – جلیلی- برزگر – نیکمرد – قنبری – عباسیان – نوروزی – تبک – کلانتری – نکو – وطن خواه – برزگر – غلامی – عزیزی- فعال – آقایی – حسین پور – حسین زاده – محمودی – پورفرج و حق آخری تصویربردار ، سلیمانی نیا – ابراهیمی – ابوالحسنی و رحیمی صدابردار بوده  و اجرای برنامه برعهده صفیه اصلانی و حامد امجد می باشد.

رادیو برون مرزی هم با تهیه و پخش برنامه زنده " فجر بایرامی " به مدت 40 دقیقه شادی جشن انقلاب اسلامی مردم ایران را با مخاطبان خود در منطقه قفقاز و جمهوری آذربایجان سهیم می شود. این برنامه شامل آیتم های مختلفی است که به علل به پاخیزی ملت مومن و سرافراز ایران به رهبری حضرت امام خمینی رحمت الله علیه در زمان ستمشاهی پرداخته و تاثیر انقلاب اسلامی را در سایر ملل آزاده جهان بعد از گذشت چهل سال بررسی می کند. همچنین پخش سرودهای مربوط به دوران مبارزه و قیام و درنهایت پیروزی مردم و پیام های مخاطبان از دیگر آیتم های این برنامه می باشد. در " فجر بایرامی " صادقی تهیه کننده و سجاد دشتی و سئودا حسن زادگان گوینده هستند.

واحد خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در کنار سایر همکاران پرتلاش خود حضور دشمن شکن مردم تبریز و شهرستان ها و بخش های مختلف آذربایجان را در روز بیست و دوم بهمن ماه به تصویر کشیده و در بخش های مختلف خبری استانی و شبکه های سراسری به سمع و نظر مخاطبان خود در اقصی نقاط ایران عزیزمان می رساند.

روابط عمومی صدا و سیای مرکز آذربایجان شرقی