جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

جذب بیش از شش هزار حامی نیکوکار توسط کمیته امداد آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

جذب بیش از شش هزار حامی نیکوکار توسط کمیته امداد آذربایجان شرقی

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: شش هزار و 200 حامی نیکوکار در پنج ماهه سال جاری برای حمایت از فرزندان نیازمند خانوار در قالب طرح محسنین اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی این نهاد، حسین دشتی اظهار کرد: سال گذشته 683 حامی از 566 فرزند نیازمند در قالب طرح محسنین حمایت کردند.

وی ادامه داد: طرح محسنین شامل حمایت مستمر از فرزندان غیر یتیم توسط حامیان می باشد و حامیان می توانند با انتخاب خانواده مورد نظر همراه با اهدای مبلغ تعهدی ماهانه حداقل 30 هزار تومان نیازهای این عزیزان را تامین نمایند.

دشتی خاطر نشان کرد: خانواده مشمول طرح محسنین شامل آن دسته از خانواده های نیازمند است که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکار افتاده و یا زندانی هستند.

وی اظهار کرد: در طرح محسنین مردم سخاوتمند و خیران می توانند با مساعدت خود مهربانی را در گوش فرزندان نیازمند زمزمه نموده و آنها را بر سر خوان مهر و عطوفت خود بنشانند.

مدیرکل کمیته امداد استان خاطرنشان کرد: این فرزندان محروم برای رفع نیازهای معیشتی، تحصیلی، درمانی و سایر نیاز های اساسی خود در انتظار یاری خیران نیکوکار هستند تا همانند سایر فرزندان با عبور از خزان زندگی به بهار بالندگی برسند.