سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت برنامه های سال آینده است - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت برنامه های سال آینده است

فرماندار عجب شیر گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام این شهرستان در اولویت برنامه های سال آینده این شهرستان است.

تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت برنامه های سال آینده است
ابراهیم طاهری، روز شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان در مزار شهدای گمنام با اشاره به موقعیت خاص و ویژه ای این شهرستان افزود: طرح های عمرانی این شهرستان به عنوان اصلی ترین زیرساخت های توسعه، نیازمند توجه جدی دولت و مسوولان بوده و باید تکمیل شود.
وی، اتمام بیمارستان جدید، اتوبان و پایاب سد قلعه چای را از جمله طرح های اولویت دار این شهرستان در سال 95 اعلام کرد و یادآور شد: شرایط پسا تحریم و بهبود وضعیت اقتصادی کشور، فرصتی برای انجام و تکمیل طرح های عمرانی و خدماتی منطقه است.
فرماندار عجب شیر، تامین آب شرب، آب کشاورزی و ایجاد بستر مناسب اشتغال برای جوانان را از دیگر اولویت های این شهرستان عنوان کرد و از دستگاه های خدمات رسان خواست تا برای تامین آب شرب و آب کشاورزی این شهرستان برنامه ریزی کنند.
طاهری، با اشاره به خشکسالی های اخیر بویژه کاهش بارندگی در سال زراعی جاری، ادامه داد: مدیریت مصرف آب توسط مردم و اجرای برنامه های جامع برای بخش کشاورزی این شهرستان، ضروری است.
وی، با قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند اظهار کرد: مسئولان اجرایی، نظارتی و عوامل برگزاری انتخابات نقش موثری در حفظ سلامت و امنیت انتخابات داشتند و فعالیت آن ها نیز قابل قدردانی است و مسئولان باید در مرحله دوم انتخابات، بی طرفی خود را حفظ کنند و از وسایل و امکانات ادارات بر له یا علیه نامزدها استفاده نکنند.
امام جمعه عجب شیر نیز در این جلسه گفت: فلسفه مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها خدمت به مردم است بنابراین مسئولان باید در انجام این وظیفه بیش از پیش تلاش کنند.
حجت الاسلام محمود شربیانی، افزود: مسئولان باید تلاش کنند این امانت سنگین را همانطور که در اختیارشان قرار داده شده به همان شکل تحویل دیگران دهند.
وی یادآور شد: مدیران باید از مسئولیتی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی به آنان واگذار می شود به عنوان فرصتی ارزشمند برای خدمتگزاری به مردم استفاده کنند.
امام جمعه عجب شیر، اظهار داشت: ملت ایران که در تمام عرصه ها و شرایط مختلف همواره حامی و پشتیبان این نظام و انقلاب بوده اند شایسته بهترین خدمتگزاری بوده و ولی نعمت ما هستند.
حجت الاسلام شربیانی، ادامه داد: عمل به وظیفه و خدمتگزاری به مردم برای کسب رضای الهی ماندگار بوده و هر مسئولی با این هدف، انجام وظیفه کند، خدمت آنان در اذهان مردم ماندگار می شود.
وی، با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان نظام و انقلاب علیه کشورمان گفت: ملت ایران با حفظ وحدت و انسجام خود تاکنون توانسته اند توطئه های دشمنان اسلام و نظام را به خوبی خنثی کنند.
حجت الاسلام شربیانی، افزود: دشمنان شکست خورده در جنگ سخت، اکنون جنگ نرم را علیه ملت ایران به راه انداخته اند ولی غافل از آن هستند که ملت ایران با هوشیاری خود و درایت رهبر معظم انقلاب این حربه آنان را نیز نقش برآب می کنند.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت درفاصله 98 کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.