حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

تولید سریال طنز «آجی بال » از شبکه استانی سهند . - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید سریال طنز «آجی بال » از شبکه استانی سهند .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به همراه قائم مقام ، معاونان ، مشاوران ، مدیران و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری از پشت صحنه و روند تولید سریال طنز «آجی بال » بازدید کردند.

تولید سریال طنز «آجی بال » از شبکه استانی سهند .

لطیفی در این بازدید گفت : با توجه به اینکه امسال از طرف مقام معظم رهبری سال تولید و اشتغال نام گذاری شده است مرکز توفیق این را دارد که در اوایل این سال بتواند سریالی با این مضمون که هم به اشتغال و هم به ازدواج جوانان توجه می شود را تولید کند .

وی با اشاره به تولید یک تله فیلم در آینده ای نزدیک افزود : با توجه به اینکه این سریال طنز در 6 قسمت با محوریت اشتغال ، تولید و ازدواج جوانان تولید می شود در ادامه نیز یک تله فیلم به همین مضمون در دستور کار داریم .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اهمیت دادن به صنایع بومی ، ایجاد کار از طرق تولید ملی ، فرهنگ سازی برای مصرف جنس های داخلی ، جایگاه خانواده و ایجاد زمینه برای ازدواج جوانان را از موارد مهم مطرح شده در این سریال عنوان کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری هم در این بازدید گفت : تولید این نوع برنامه ها حتما تاثیر گذار است و من هم از طرف استانداری استان آذربایجان شرقی برای تولید کارهای فرهنگی با چنین موضوعاتی که بتوانیم مشارکت داشته باشیم اعلام آمادگی می کنیم .