جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

توزیع 2 هزار تن شکر در قالب طرح تنظیم بازار در آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 2 هزار تن شکر در قالب طرح تنظیم بازار در آذربایجان شرقی

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از توزیع 2 هزار تن شکر در قالب طرح تنظیم بازار محصولات کشاورزی در استان خبر داد.

توزیع 2 هزار تن شکر در قالب طرح تنظیم بازار در آذربایجان شرقی

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی، اکبر فتحی در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: از این مقدار 750 تن توسط اتحادیه تعاونی های روستایی تبریز، 50 تن از طریق فروشگاه های اتکا، 100 تن در فروشگاه های لاله پارک و 44 تن توسط اتحادیه فرهنگیان توزیع شده است.
وی اظهار کرد: 48 تن نیز از طریق اتحادیه عشایر، 300 تن در فروشگاه های رفاه، 24 تن توسط اتحادیه تعاونی های کارگران، 100 تن در شرکت تعاونی مصرف استانداری، 300 تن از طریق تعاونی قنادان و 280 تن توسط اتحادیه زنبورداران در سطح استان توزیع شده است.
به گزارش ایرنا، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در خصوص برخورد با عاملان افزایش قیمت شکر، یادآور شد: وظیفه ما در سازمان جهادکشاورزی استان، تنظیم بازار بوده و بحث‎های نظارتی آن بر عهده دستگاه‎های نظارتی است.
فتحی، ادامه داد: برای عرضه شکر در بورس مشکلی وجود ندارد ولی برخی از واحدها در خرید آن از بورس مشکل دفاتر مالی و بدهی مالیاتی دارند.