رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

تمیز کردن دستشویی و حمام - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

تمیز کردن دستشویی و حمام

 


حمام و دستشویی به خاطر میکروب هایی که در آن ها وجود دارد ازجمله محل هایی است که باید با دقت بسیار زیاد تمیز شوند. برای تمیز کردن این مکان ها باید به نکات زیادی توجه داشته باشیم که در اینجا به برخی از این نکات اشاره هایی می کنیم.

یکی از مواردی که در همه دستشویی ها و حمام ها موجود است شیشه و آینه است. برای تمیز کردن این وسایل بهتر است از مواد ضد بخار استفاده کنید. این کار باعث می شود تا اگر بخار فضای حمام را بگیرد باز هم آینه به خوبی معلوم باشد.
برای تمیز کردن آینه هایی که کثیف هستند و لکه دار شده اند می توانید مقداری سرکه سفید را به همراه الکل و مایع ظرف شویی مخلوط کرده و به کمک روزنامه یا دستمال آینه و شیشه ها را تمیز کنید.

لکه های موجود بر روی شیرهای آب و دوش حمام براثر قلیایی بودن آب تشکیل می شود. هر چقدر که اب قلیایی تر باشد لکه ها نیز سخت تر پاک می شوند.

برای لکه های شیر آب که به سختی پاک می شوند می توانید از مقداری سرکه سفید داغ به همراه یک فنجان آب گرم استفاده کنید تا لکه ها را بتوانید به راحتی پاک کنید. اگر سوراخ های دوش حمام گرفته است آن را باز کرده و در سرکه غوطه ور کنید، این کار هم تمیز و هم آن را ضد عفونی می کند.

از جمله محل هایی که بیشترین لکه های آب را دارند می توان به دسته های شیرهای آب اشاره کرد برای اینکه این لکه های مزاحم را از بین ببرید می توانید یک دستمال حوله ای را در سرکه غوطه ور کنید و به دور آن ها بپیچید و پس از یک ساعت تمام لکه ها از بین می رود.

یکی از آلوده ترین مکان هایی که در دستشویی ها وجود دارد توالت ها هستند که باید آن ها را به دقت ضد عفونی کرد.

برای تمیز کردن این بخش می توانید از یک یا دو لیوان سرکه سفید استفاده کنید. سرکه را در محل مورد نظر بریزید  پس از یک یا دو ساعت آن را تمیز کنید.

همچنین می توانید از یک بطری نوشابه نیز کمک بگیرید. نوشابه به علت توانایی که دارد می تواند لکه ها را از بین ببرد و محیط دستشویی را ضدعفونی کند و اثری به مانند سرکه دارد.

برای تمیز کردن می توانید یک قاشق مایع ظرفشویی را با یک لیتر آب گرم مخلوط کنید و سپس آن را تمیز کنید و خودتان نتیجه را می بینید.

همچنین برای تمیز کردن ظرف دستشویی و جلوگیری از مسدود شدن راه آب ، بهتر است هر ماه یک فنجان جوش شیرین را با سرکه قاطی کرده و در آن بریزید و پس از یک ساعت با آب گرم بشویید.
همچنین برای پاک کردن لکه های آن نیز می توانید از لیمو استفاده کنید تا تمام لکه های آن به خوبی پاک شوند و از بین بروند.

برای تمیز کردن کاشی ها نیز به راحتی می توانید آب گرم را روی آن ها بریزید چون بخار آب لکه ها را از بین می برد. اما اگر به دنبال یک تمیزی کامل هستید می توانید به راحتی از مقداری مواد تمیز کننده استفاده کنید و سرامیک و کاشی های دیوار را تمیز کنید. همچنین می توانید از سرکه نیز استفاده کنید.

Cleaning the Bathroom
Bathroom for microbes that are Among the areas that must be cleaned very carefully.
To clean up these places have a lot of things to consider Here we mention some of these points.

One of the items that are available in every restroom and shower glass and mirror. Steam Cleaning Equipment better use of antibacterial agents. This allows you to take a steam bath room mirror also well known. For cleaning dirty and tarnished mirrors that have been
Get some white vinegar and liquid dish detergent mixed with alcohol.
  And with the help of a newspaper or cloth to clean your mirrors and windows.

Stains on taps and shower because the water is alkaline. No matter how the water is more alkaline stains are harder to clean.

For water spots that are difficult to remove Get some hot white vinegar with one cup of hot water use So you can easily remove stains. If the hole is open shower and soaking it in vinegar, it's time to clean and disinfect it. Among the locations that have the highest water spots  It can be noted that taps into categories to kill these pesky stains You can use a paper towel dipped in vinegar and wrap it around  After an hour, all the stains disappeared.

One of the most polluted places in the restroom There are toilets It should be thoroughly disinfected. To clean up this section, you can use one or two cups of white vinegar. Pour vinegar in the desired location after one or two hours to clean it up.

You can also get a bottle of soda. Alcoholic beverages may be due to its ability to remove stains and disinfect restroom environment and has a similar effect as vinegar. Cleaning can take a teaspoon a liter of warm water mixed with dish soap and then clean it up and you see the result.

Also to clean the toilet bowl and prevents clogging of the water, Every month is better than a cup of baking soda mixed with vinegar and then pour After an hour, rinse with warm water. To remove the stains, you can use lemon It has all the good spots are removed and destroyed.

To clean the tiles can easily pour hot water over it to remove stains such as water vapor.
But if you're looking for a complete clean you can easily use some cleaning materials to clean your ceramic wall tiles.  You can also use vinegar.

در سایت نگاه بیشتر ببینید...