جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

تمهیدات لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی در آذربایجان شرقی مهیاست

تمهیدات لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی در آذربایجان شرقی مهیاست


معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمهیدات لازم در بخش های مختلف خدماتی و اجرایی استان برای پذیرایی مناسب از مسافران نوروزی مهیا شده است.

محمدعلی نصرتی روز سه شنبه در بازدید از مراکز مختلف خدماتی و اداری تبریز، اظهار کرد: از هفته های قبل برنامه ریزی های لازم و کافی برای ایجاد فضای مطلوب پذیرایی از مسافران نوروزی در بخش های مختلف تدارک دیده شده و هیچ گونه نگرانی از بابت کاستی در این موارد وجود ندارد.

وی افزود: تمام واحدهای خدمات رسان از قبیل کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی، واحدهای راهنمایی و رانندگی، پایانه های مسافربری، اورژانس و بیمارستان ها و همچنین سایر مراکز خدماتی برای انجام خدمات بهینه در ایام نوروز توجیه شده و تمام آنها در آمادگی کامل قرار دارند.

نصرتی با اشاره به قابلیت های تاریخی و فرهنگی آذربایجان شرقی برای جذب گردشگران نوروزی، گفت: در این راستا برنامه های مختلف و متنوعی از سوی ادارات و سازمان های مربوطه در طول ایام نوروز در سطح استان اجرا می شود.

وی اضافه کرد: در زمان حاضر تمام مراکز دیدنی، موزه ها، آثار و ابنیه های تاریخی و گردشگری برای پذیرایی مناسب از مهمانان داخلی و خارجی آماده شده است.

نصرتی با بیان اینکه تمام هتل ها، اقامتگاه ها و مراکز مسافرپذیر استان و تبریز به لحاظ کمی و کیفی آمادگی کامل برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی را دارند، اظهار کرد: در این زمینه تخفیف های ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است تا مسافران نوروزی با خاطره ای خوش در آذربایجان شرقی و تبریز تعطیلات را سپری کنند.