جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

تماشای بازی تیم های تراکتورسازی و پدیده رایگان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تماشای بازی تیم های تراکتورسازی و پدیده رایگان شد

روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز اعلام کرد: تماشای بازی تیم های تراکتورسازی و پدیده مشهد از هفته 19 لیگ برتر برای حضور علاقمندان در ورزشگاه رایگان است.

تماشای بازی تیم های تراکتورسازی و پدیده رایگان شد

به گزارش روز شنبه این باشگاه، دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد از ساعت 14 و 30 دقیقه فردا / یکشنبه / در ورزشگاه یادگار امام (ره) بدون بلیت فروشی و به صورت رایگان برگزار می شود.
باشگاه تراکتورسازی تبریز با اشاره به اینکه هواداران به عنوان یار دوازدهم همواره پشتیبان تیم خود و موفقیت های تیم مرهون حضور پرشور هواداران در ورزشگاه ها بود، اضافه کرده است: این باشگاه در راستای تکریم هواداران و ارج نهادن به زحمات این سرمایه های اصلی تیم، تماشای دیدار با پدیده را رایگان می کند تا یار دوازدهم فردا برای کسب سه امتیاز این دیدار در کنار سرخ پوشان باشند.
تیم های تراکتورسازی با 27 امتیاز در رده هفتم و پدیده با 21 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.
فصل پانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور با چالش پایین بودن تعداد تماشاگران مواجه است که در این زمینه حتی بازی های تیم های پرطرفدار نیز با استقبال آنچنانی مواجه نبوده است.
تعدادی از باشگاه ها از جمله پرسپولیس، فولاد اهواز و تراکتورسازی برای برون رفت از چنین وضعیتی بازی های خود را رایگان اعلام می کنند.