رونق تولید ملی | جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸

تلاش مضاعف براي توسعه فرهنگ نماز - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش مضاعف براي توسعه فرهنگ نماز

در نشست مشترک مديران ستاد اقامه نماز استان با شوراي اقامه نماز صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي بر تعامل بيش از پيش در جهت توسعه فرهنگ نماز تاکيد شد .

تلاش مضاعف براي توسعه فرهنگ نماز

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، دبير ستاد اقامه نماز استان در اين نشست با اشاره به نقش رسانه ملي به عنوان بزرگ‌ترين و مهم‌ترين رسانه در كشور  را در امر ترويج فرهنگ نماز مهم و برجسته خواند و گفت : رسانه ملي بايد از همه ظرفيت‌هاي مختلف اعم از سياست‌گذاري ، برنامه‌ريزي و توليدي در امر ترويج فرهنگ نماز بهره‌برداري کند.

اسدالله ضيائي با ارائه گزارشي از فعاليت ها و عملکرد ستاد اقامه نماز استان ابراز اميدواري کرد : اميدواريم با همکاري و تعامل يکديگر گام های موثري در ارتقاي كمي و كيفي برنامه هاي راديويي و تلويزيوني مرتبط با فرهنگ نماز برداشته شود.

وي با اشاره به کارنامه‌ موفق صداوسيماي مرکز آذربايجان شرقي در دو بخش نماز و قرآن ، از مديران اين مرکز خواست در توليد برنامه‌هاي راديويي و تلويزيوني بيش از پيش به فريضه الهي نماز توجه کنند.

قائم مقام مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي هم با اشاره به اينکه توجه به فريضه نماز در حوزه هاي مختلف اين مرکز از اولويت‌هاي برنامه سازي است گفت : تمام تلاش ما ترويج فرهنگ نماز متناسب با ساير وجوه فرهنگ ديني و اخلاقي است .

محمدحسين آل هاشم افزود : رسانه ملي پتانسيل ارزشمندي براي ترويج فرهنگ نماز در جامعه است و تلاش می کنيم از تمامي فرصت‌هاي برنامه‌‌اي براي ترويج نماز استفاده نماييم.

روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي