سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تقویت روحیه شهادت طلبی مهمترین سلاح مقابله با دشمنان است - نمایش محتوای خبر

 

 

تقویت روحیه شهادت طلبی مهمترین سلاح مقابله با دشمنان است

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا با تاکید بر ترویج فرهنگ عاشورایی در کشور اظهار کرد: باید توجه داشت که تقویت روحیه شهادت طلبی مهمترین و تاثیرگذارترین سلاح برای مقابله با انواع هجمه های دشمنان اسلام و انقلاب است.

تقویت روحیه شهادت طلبی مهمترین سلاح مقابله با دشمنان است

حجت الاسلام حسن کاملی فر روز شنبه در صبحگاه گردان های شرکت کننده در رزمایش بیت المقدس سپاه ناحیه شهرستان اسکو، افزود: بالاترین تهدیدی که این ملت می شود تهدید مرگ است و ملتی که مرگ را در راه خدا سعادت و افتخار می داند، آن ملت شکست ناپذیر است.
وی گفت: فرمول دیگر شکست ناپذیری ملت ایران طبق آموخته امام خمینی(ره) پشتیبانی از ولایت فقیه و عزت مندی این ملت در سایه اعتقاد به امامت و ولایت و تبعیت از ولی فقیه است.
کاملی فرد ادامه داد: اگر امروز دشمنان اسلام درصدد تضعیف ولایت فقیه هستند به این علت است که آثار و برکات ولی فقیه را در این 38 سال پیروزی انقلاب اسلامی مشاهده کرده اند و به خوبی می دانند که این اصل مترقی موجب تثبیت و صلابت نظام جمهوری اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه ایستادگی و مقاومت مهمترین درس عاشوراست، گفت: برنده ترین جواب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به همه قدرت های استکباری منطق امام حسین(ع) است که امروز این شعار از زبان رهبر فرزانه انقلاب ادا می شود که پاسخ محکمی به یاوه گویان و دشمنان این نظام مقدس خواهد بود.