جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

تفسیر قرآن کریم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تفسیر قرآن کریم

Loading the player...

زندگی حقیقی و حیات طیبه در پرتو علم به دستورها و رهنمودهای قرآن شکل می‌گیرد: "ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اجابت کنید خدا و رسولش را هنگامی که شما را به چیزی می‌خواند که مایه حیات شما است" نیز فرمود: "هر کس کار شایسته انجام دهد، مرد باشد یا زن، در حالی که مؤمن باشد، پس او را حیات و زندگی پاکیزه بخشیم".

چون قرآن روش درست زیستن را به انسان می‌آموزد و برنامه‌ای را که در بر گیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت فردی و اجتماعی و دنیوی و اخروی اوست، ارائه می‌دهد، به میزانی که انسان آموزه‌ها و دستورهای قرآن را در زندگی به کار بندد، موفقیت کسب خواهد کرد اما هر اندازه از قرآن فاصله بگیرد، دچار خسارت و ضرر خواهد شد.

زندگی قرآنی بر اساس رعایت مقررات و عدالت و احسان و صفا و صمیمیت است و مردمی که این گونه زندگی کنند، دارای اطمینان خاطر و آسایش خواهند بود و سعادت ابدی و جاودانه را در آغوش خواهند گرفت.

سیمای سهند نیز با توجه به ماه مبارک رمضان و آمادگی بیشتر دلها برای پذیرش رهنمودهای قرآن کریم برای زندگی دنیوی و اخروی، برنامه تفسیر جزء قرآن کریم را با حضور کارشناسان مذهبی و قرآنی تقدیم مخاطبان شبکه سهند می نماید. این برنامه در ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت 14:15 به روی آنتن می رود.