سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت شاعر پیشکسوت آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت شاعر پیشکسوت آذربایجان شرقی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت استاد موسی هریسی نژاد خاقانی شناس پیشکسوت، شاعر و ادیب استان پیام تسلیت صادر کرد.

تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت شاعر پیشکسوت آذربایجان شرقی

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، محمد محمدپور در پیام خود آورده است: هنر شعر، هنری خیال انگیز است و این هنر زمانی که با دانش و اعتلای اندیشه توام می شود عالمی از حکمت و معنی را می آفریند.
این پیام افزود: خبر درگذشت استاد هریسی نژاد ضایعه ای برای اهالی فرهنگ و ادب استان و دوست داران هنر فاخر شعر است، وی از جمله سخن‌سرایان برخاسته از دیار ادب‌پرور آذربایجان بود که شعرش جلوه‌گاه غم‌ها و شادی‌های مردم بود و نقشی ماندگار در صحنه ی ادبیات استان از وی به یادگار خواهد ماند.
مدیریت و کارکنان این اداره کل با تسلیت درگذشت استاد موسی هریسی نژاد شاعر برجسته و خاقانی شناس پیشکسوت استان، برای وی از درگاه احدیت علو درجات و برای بازماندگان و اصحاب فرهنگ و هنر صبر جمیل خواهان است.
موسی هریسی نژاد استاد شعر و ادب و صاحب آثار 'تاریخ هریس'، 'حکمیت در اسلام'، 'دیوان غزلیات' و 'گول چارداغی' در اثر عارضه قلبی به دیار باقی شتافت.
پیکر وی امروز /سه شنبه/ راس ساعت 11 از محل ساختمان شماره 2 گلزار وادی رحمت تبریز به طرف قطعه هنرمندان تشییع و مراسم ترحیم نیز روز پنج شنبه از ساعت 17.30 تا 19.30در مسجد طوبی برگزار می شود.