جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

تحقق اقتصاد مقاومتی در گروی نقش آفرینی بخش خصوصی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق اقتصاد مقاومتی در گروی نقش آفرینی بخش خصوصی است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو نقش آفرینی بخش خصوصی دانست و گفت: دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش تسهیل کننده و مرتفع کننده موانع را دارد و مردم باید وارد صحنه شوند.

تحقق اقتصاد مقاومتی در گروی نقش آفرینی بخش خصوصی است

سعید شبستری خیابانی شامگاه سه شنبه در آئین افتتاح جایگاه سوخت دو منظوره در مراغه افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی نیاز به ایمان و اعتقاد دارد.
وی با اشاره به اینکه دغدغه رهبری و دولت تحقق اقتصاد مقاومتی در سال جاری بوده و آذربایجان شرقی الگوی اقتصاد مقاومتی در سطح کشور است، گفت: با حضور در جلسه های ستاد اقتصاد مقاومتی مراغه عملکرد مسئولان شهرستان را رصد می کنیم. 
رئیس شرکت فرآورده های نفتی منطقه ویژه مراغه نیز گفت: این جایگاه عرضه سوخت درون شهری و دو منظوره با سرمایه گذاری 55 میلیارد ریالی بخش خصوصی دارای سه هزار و 500 مترمربع زیربناست. 
عادل دباغ نقی زاده افزود: اجرای این طرح سه سال طول کشیده و با بهره برداری از آن برای 22 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.
وی ادامه داد: این جایگاه دارای 3 نازل CNG و 20 نازل بنزین است و به طور همزمان 26 دستگاه خودرو در آن می توانند سوختگیری کنند. 
وی با اشاره به امکانات رفاهی این جایگاه گفت: این جایگاه مجهز به فروشگاه، کارواش و تعویض روغن بوده و به طور شبانه روزی در خدمت شهروندان محترم است.
به گزارش ایرنا شهرستان 250 هزار نفری مراغه با دو شهر و 172 روستا و حدود چهار هزار و 950 دستگاه سواری دوگانه سوز شامل یک هزار و 300 دستگاه تاکسی و سه هزار و 650 دستگاه سواری شخصی، دارای شش جایگاه سوخت رسانی بوده و با افتتاح جایگاه سوخت حامدپناه این تعداد به هفت جایگاه رسیده است.