حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

تجلیل از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از امدادگران و عوامل عملیاتی شورای هماهنگی مدیریت بحران آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از امدادگران و عوامل عملیاتی شورای هماهنگی مدیریت بحران آذربایجان شرقی

در آیین تجلیل از امدادگران و عوامل عملیاتی شورای هماهنگی مدیریت بحران آذربایجان شرقی از صداوسیما به عنوان عضو فعال این شورا تجلیل شد . استاندار آذربایجان شرقی در این آیین حضور مدیران در خط مقدم حوادث را رمز موفقیت در مدیریت بحران دانست .

تجلیل از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از امدادگران و عوامل عملیاتی شورای هماهنگی مدیریت بحران آذربایجان شرقی
دکتر جبارزاده با تاکید بر حضور فعال مدیران استان در عرصه مدیریت حوادث ، اظهارداشت: حضور مدیران در خط مقدم حوادث رمز موفقیت و مهم‌ترین عامل مدیریت بحران است. 
وی خدمت به مردم در موقع بروز حوادث را سعادتی کم‌نظیر خواند و گفت: امدادگری از جمله کارهایی است که خداوند عنایت ویژه‌ای به آن دارد، چرا که امدادگران از خدمت به مردم در سخت‌ترین شرایط دریغ نمی‌کنند. 
وی با قدردانی از حضور فعال مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در مدیریت حوادث، خاطرنشان کرد : مدیران تا زمانی که در سخت‌ترین شرایط در دل حادثه حضور پیدا نکنند نمی‌توانند نیروها و امکانات تحت امر خود را مدیریت کند، چرا که بدون حضور در محل حادثه نمی‌توان ابعاد و وسعت فاجعه را درک کرد. 
جبارزاده افزود: تمامی مدیران باید در مورد حوادث اطلاعات کافی داشته باشند و همه امکانات در اختیار خود را در راستای مدیریت آنها برای هدفی مشخص بسیج کنند. 
استاندار آذربایجان شرقی در پایان حضور در لشکر 31 عاشورا به عنوان امدادگر را از بزرگترین افتخارات خود دانست و افزود: درسی که از شهید مهدی باکری آموختیم این بود که در خط مقدم حوادث حضور یابیم و این وظیفه ما مسوولان است که در هر حادثه‌ای درکنار امدادگران باشیم. 
در پایان این مراسم از مدیر حراست صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به عنوان عضو فعال و موثر شورای هماهنگی مدیریت بحران استان تجلیل و قدردانی شد .