جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

تجلیل از برگزیدگان شبکه سهند در جشنواره مراکز صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از برگزیدگان شبکه سهند در جشنواره مراکز صداوسیما

از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی ، در این جشنواره صدا و سیمای استان موفق به دریافت 22 جایزه در بخشهای مختلف و 2 هدهد ویژه جشنواره شد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در این مراسم با تبریک این موفقیت فرهنگی به هنرمندان وکارکنان این مرکز بر بهادادن به کارهای فرهنگی تاکید کرد و گفت : ما امروز به گسترش کارهای فرهنگی بیشتر نیاز داریم.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم تصریح کرد : باید تلاش خود را در این عرصه دو چندان کنیم چرا که دشمنان نظام از برخورد سخت با نظام مقدس جمهوری اسلامی ناامید شده اند و قصد دارند از طریق فرهنگی به نظام ضربه بزنند.

وی نقش رسانه ملی را در توسعه فرهنگی جامعه یادآور شد و افزود : صداوسیما به عنوان دانشگاه عمومی کشور میتواند در این زمینه هم نقش آفرین باشد و هم نقش آفرینی دیگر نهادها را به نمایش بگذارد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم با اشاره به تغییر شیوه دشمنی با نظام از طریق استحاله از درون ، کار رسانه ای را در شرایط فعلی بسیار پیچیده دانست و افزود : عنصر جذابیت مهمترین عامل برای حفظ و افزایش مخاطبان است.
صفری مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی، جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما را بستری برای تولید برنامه های جذاب خواند و گفت : این جشنواره به کشف ساختارهای جدید برنامه سازی ، ایجاد رقابت سالم ، کشف و معرفی استعدادهای جدید و تولید برنامه های تراز کمک می کند.
سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه نتایج این جشنواره نشان از توانمندیهای صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی است خواستار پرهیز از تمرکز گرایی و تفویض اختیار در زمینه ساخت سریال به این استان شد.
فاطمی رئیس ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما هم با اشاره به ارسال نزدیک 10 هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره و موفقیت مرکز آذربایجان شرقی در این دوره خاطرنشان کرد : این مرکز با ظرفیتهای موجود می تواند با طی مسیرهای رشد و تعالی جایگاه بالاتری را کسب کند.
گفتنی است بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما از ۲۵ تا ۲۷ مردادماه در بجنورد برگزار شد.

 

روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی