رونق تولید ملی | شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۸

تجليل از همکاران روابط عمومي صدا و سيما همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومي - نمایش محتوای خبر

 

 

تجليل از همکاران روابط عمومي صدا و سيما همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومي

همزمان با 27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي طي مراسمي با حضور معاونان ، مديران و مشاوران صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي از زحمات همکاران روابط عمومي اين مرکز تجليل شد.

تجليل از همکاران روابط عمومي صدا و سيما همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومي

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي در اين آيين گفت : کارکنان روابط عمومي‏ بدون شک به عنوان کانون مهم نظام ارتباطي و اطلاع رساني؛ نقش تعيين کننده‏اي در افزايش آگاهي ‏هاي عمومي مخاطبان , جامعه و فرهنگ ‏سازي و تنوير افکار عمومي دارند.

سيد محسن لطيفي افزود : نوع و کيفيت ارتباط بين سازمان و مخاطباني که رسانه با آنها سر و کار دارد، عامل اساسي در تحقق اهداف سازمان و ارتقاي جايگاه آن است.

وي خاطر نشان کرد : از جمله مهمترين وظايف روابط عمومي ، حفظ و تقويت  مخاطبان به عنوان سرمايه هاي اجتماعي رسانه است .

لطيفي تلاش برای اطلاع رساني و روشنگري به‌ منظور ايجاد و تقويت ارتباط و هماهنگي با گروه‌هاي اجتماعي ، صيانت از استقلال رسانه ، تدوين و اجراي نظام جامع ارتباطات ، ارتقای کمی و کيفی ارتباطات درون و برون سازمانی ، ارتقای نقش و جايگاه روابط عمومی الکترونيک ، تنظيم و جمع آوري مستمر ديدگاه‌ها و نظرات مخاطبان ، تعامل و همکاري مناسب با رسانه‌هاي مکتوب، پايگاه هاي خبري و خبرگزاري ها ،  فراهم کردن زمینه لازم براي استفاده از نظام پذيرش و بررسي پيشنهادات مخاطبان را از جمله کارکردهای روابط عمومي در صدا و سيما برشمرد و از همکاران اين حوزه خواست براي رسيدن به اين مهم همتی مضاعف داشته باشند .

در پايان اين مراسم از همکاران روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي تجليل و با اهداي لوح تقدير از زحمات آنان تقدير شد .

روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي