رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

تجليل از آزادگان صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي - نمایش محتوای خبر

 

 

تجليل از آزادگان صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي

در آستانه سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي ، طي مراسمي در دفتر مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي از آزادگان اين مرکز تجليل شد .

تجليل از آزادگان صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، در اين مراسم مهندس مرتضي صفري گفت : سالروز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي، نقطه عطفي بود، که هميشه در خاطره‌ها ‌خواهد ماند.

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي افزود : آزادگان عزيز ما در دوران اسارت به گونه‌اي رفتار كردند كه هيچ نقطه ابهام و تاريكي در عزت و كرامت ايران ايجاد نشد .

وي خاطر نشان کرد : سرگذشت و سيره رادمردان آزاده الگويي تمام عيار براي نسل حاضر و نسل هاي بعدي است و بايد توسط رسانه ملي بازگو و فرهنگ سازی شود.

ايشان تجليل از آزادگان را تجليل از بهترين انسانهايي عنوان کرد که در ميدان مبارزه با تمام توان ايستادگي کردند و با آبروبخشيدن به ملت ايران، به الگويي شايسته براي همه نسل ها تبديل شدند.

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي با اشاره اينکه ما امنيت، آرامش، عزت و اقتدار ايران عزيز را مديون شهدا، رزمندگان و ايثارگران هستيم ابراز اميداوري کرد : انشاءالله بتوانيم امانتي را كه شهداي گرانقدر و ايثارگران عزيز به دست ما سپرده‌اند به خوبي حفظ و به نسل هاي آينده منتقل كنيم.

در پايان اين مراسم از پنج نفر از آزادگان صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي آقايان جلال الدين پيراني ، علي اصغر سيفي ، سيروس نجفي ، بهروز انصاري و محمد جوانشير با اهداي لوحي تجليل شد .

روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي