رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

تاکید بر نقش بسیج کارمندی در تحقق نظام اداری جهادی - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر نقش بسیج کارمندی در تحقق نظام اداری جهادی

در دیدار مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه عاشورا با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی بر نقش بسیج کارمندی در تحقق نظام اداری جهادی تاکید شد .

تاکید بر نقش بسیج کارمندی در تحقق نظام اداری جهادی

سرهنگ اسکندری با اشاره به نقش بسیج کارمندی در نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت : رسالت اصلی بسیج کارمندی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای ادارات است .

ایشان تقویت اندیشه‌های انقلاب اسلامی در بین کارمندان و ارتقاء سلامت اداری در جامعه را از اهداف بسیج کارمندان عنوان کرد و افزود: بسیج کارمندی در سالم سازی فضای ادارات نقش برجسته دارد و موضوع اصلی و محوری آن ، ادارات است و تمام تلاش ما رساندن ادارات به سطح و طراز انقلاب اسلامی است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز  با اشاره به خدمات بی بدیل بسیج در مراحل مختلف انقلاب اسلامی گفت : احیا و ترویج ارزش های اسلامی جزو رسالت ها و اولویت های کاری صدا و سیماست.

مهندس مرتضی صفری افزود : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به عنوان یک رسانه پرمخاطب و اثرگذار در استان ، نیازمند همراهی بسیج در حوزه های مختلف است و تلاش ما ارتباط و تعامل هرچه بیشتر با ظرفیت عظیم این شجره طیبه است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی رمز موفقیت رسانه ملی در عرصه رقابت با رسانه های معاند و تداوم فعالیت ها و موفقیت ها را وجود تفکر بسیجی و انقلابی در کارکنان این نهاد مقدس دانست .

روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي