رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

تاکيد بر بهره مندي از نظرات کارشناسي نمايندگان استان بر اساس کميسيون هاي تخصصي - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکيد بر بهره مندي از نظرات کارشناسي نمايندگان استان بر اساس کميسيون هاي تخصصي

عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي و نماينده مردم تبريز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شوراي اسلامي در ديدار با مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي بر بهره مندي از نظرات کارشناسي نمايندگان بر اساس کميسيون هاي تخصصي تاکيد کرد.

تاکيد بر بهره مندي از نظرات کارشناسي نمايندگان استان بر اساس کميسيون هاي تخصصي

دکتر محمد حسين فرهنگي با تقدير و تشکر از همکاري و همراهي رسانه با نمايندگان مردم شريف استان در مجلس شوراي اسلامي ، تعامل سازنده صدا و سيما با مسئولان اجرايي را در توسعه استان مهم خواند.

عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي ، جايگاه رسانه را به عنوان يکي از تاثيرگذارترين دستگاه هاي کشور در بسترسازي براي رفع مشکلات مردم و کاربردي کردن فرامين و منويات مقام معظم رهبري در جامعه مهم ارزيابي کرد.

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي هم اعتماد مردم به رسانه ملي را سرمايه اي ارزشمند و افتخاري بزرگ براي صدا و سيما عنوان کرد.

مهندس مرتضي صفري نقش منتخبان مردم در مجلس شوراي اسلامي را در رشد و توسعه استان مهم ارزيابي کرد و گفت : نمايندگان مجلس ظرفيت خوبي براي پيشبرد برنامه ها در استان هستند و صدا و سيما سعي مي کند با بهره گيري از آنان در مباحث کارشناسي بر اساس کميسيون تخصصي از اين ظرفيت ها استفاده کند.

در ادامه اين ديدار مدير کل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، با تشريح راهبردهاي اجرايي رسانه در استان ، گزارشی از توسعه پوشش ديجيتال در شهرستانها ارائه کرد .

روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي