رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

تاکيد بر ارتباط بيشتر رسانه با دانشگاهيان و استفاده از ديدگاه‌هاي تخصصي فرهيختگان دانشگاهي - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکيد بر ارتباط بيشتر رسانه با دانشگاهيان و استفاده از ديدگاه‌هاي تخصصي فرهيختگان دانشگاهي

در ديدار رييس دانشگاه جامع علمي و کاربردي استان با مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي، بر ارتباط بيشتر رسانه با دانشگاهيان و استفاده از ديدگاه‌هاي تخصصي فرهيختگان دانشگاهي تاکيد شد .

تاکيد بر ارتباط بيشتر رسانه با دانشگاهيان و استفاده از ديدگاه‌هاي تخصصي فرهيختگان دانشگاهي

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، دکتر فرزان قاليچي در اين ديدار با اشاره به اهميت ارتباط دانشگاه و رسانه گفت : اگر ارتباط بين دانشگاه و صدا و سيما به عنوان دانشگاه عمومي بيشتر باشد، مي توان ضمن آسيب شناسي برنامه ها به صورت علمي، از ديدگاه‌ فرهيختگان دانشگاهي براي بالا بردن کيفيت برنامه ها استفاده کرد.

وي با اشاره به نقش رسانه علي الخصوص راديو و تلويزيون در زندگي فردي و اجتماعي خاطر نشان کرد : نسل جوان به دنبال ايده هاي نو و خلاقيت است و لزوم ماندگاري رسانه ها در عصر حاضر، خلاق بودن آنهاست.

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي هم با استقبال از بهره مندي درست و شايسته از ديدگاه‌هاي اساتيد دانشگاه و نخبگان دانشگاهي در برنامه ها گفت : هر قدر فاصله بين جامعه ، رسانه و نخبگان نزديک باشد به همان نسبت مي توان براي بسياري از مشکلات چاره انديشي کرد.

مهندس مرتضي صفري افزود : براي ارزيابي صحيح از رسانه و کارکرد آن ، همچنين بالابردن محتواي کيفي برنامه ها ، نيازمند ديدگاه ها ، نظرات، پيشنهادات و انتقادات جامعه دانشگاهي هستيم .

وي تعاملي بودن رسانه ها را از برجسته ترين ويژگي هاي هر رسانه اي عنوان کرد و اظهار داشت : فضاي رقابتي حاکم بر رسانه ها ايجاب مي کند که هر رسانه اي براي جذب مخاطب خود، در راستاي ذائقه مخاطب حرکت کند.

 روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي