جهش تولید | چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

بی رنگ بی ادعا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بی رنگ بی ادعا

Loading the player...

با شناختي كه از اين نيروي لايزال الهي و نيز تجربه‌اي كه از فعاليت بسيج در دوران بعد از انقلاب، وجود دارد، نيازي به بررسي آثار وجودي بسيج در گذشته نيست. انقلاب، بهترين ثمره وجود بسيج است و اگر بسيجيان نبودند، امروز نه تنها چيزي بنام انقلاب اسلامي بلكه چيزي بنام كشور مستقل ايران وجود نداشت. اين مطلب گزافه‌گويي نيست و جوانان تحصيل كرده كه در پرتو اين انقلاب، ذهني روشن و فكري تابناك پيدا كرده‌اند، مي‌توانند با دقت در اين نيروي عظيم و ارزيابي آن به اين نتيجه دست يابند. براي اهميت بسيج و شناختن تأثير اين نيرو در گذشته، همين بس كه وجود نظام ما از بسيج است و اين نيرو و تفكر است كه مي‌تواند از انقلاب پاسداري كند؛ همان‌گونه كه امام راحلقدس‌سره فرمودند: «اگر بر كشوري نواي دلنشين تفكر بسيجي طنين‌انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهان‌خواران از آن دور خواهد شد.»

همانگونه كه ما ارزش نيروي بسيج را مي‌شناسيم دشمنان نيز اين نيرو را خوب شناخته‌اند و اهميتش را درك كرده‌اند. دشمنان به خوبي مي‌دانند كه بقاء‌ انقلابْ مرهون اين نيرو است و همچنين رشد و گسترش اين انقلابْ بستگي به رشد و گسترش اين نيرو دارد، و براي تضعيف اين انقلاب نيز بايد اين نيرو را تضعيف كرد. اين مسأله روشني است كه همه مي‌توانند به سادگي آن را درك كنند و نيازي به تحليلهاي پيچيده جامعه‌شناختي يا سياسي ندارد.

رسانه ملی به عنوان وظیفه و هدف نشر ارزش های انقلاب اسلامی را در پیش گرفته است. ترویج فرهنگ بسیج به عنوان یکی از ارزش های ناب انقلاب اسلامی ایران در قالب برنامه « بی رنگ بی ادعا » در هفته گرامیداشت بسیج تقدیم مخاطبان شبکه سهند شد. این برنامه کاریست گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی که به معرفی نخبگان بسیجی در عرصه های مختلف فرهنگی، هنری، اقتصادی و ... می پردازد.

{gallery}birang{/gallery}