جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

بیزیم کند - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بیزیم کند

Loading the player...

روستا و روستا نشيني در ايران از جايگاه و اهميت بسيار برخوردار است عدم توجه به فضاهاي روستايي ، بي توجهي به توان و امكانات توليدي نواحي روستايي و نيروي انساني پرتوان روستا از مشكلات اساسي در دستيابي به توسعه روستايي است . شناخت و تحليل ويژگيهاي برنامه ريزي توسعه روستايي كشور و بررسي و تحليل موانع و تنگناهاي توسعه از منظر برنامه ريزي ميتواند راه را براي توسعه يكپارچه روستاها هموار سازد .

مشكلات و مسائل نواحي روستايي كشور بسيار است و هر ناحيه روستايي مسائل و مشكلات خود را دارد با وجود اين نواحي روستايي كشور در مجموع با مسائل و مشكلاتي مواجه اند كه توجه به آنها علاوه بر اينكه ضرورت برنامه ريزي توسعه روستايي را ايجاب مي كند بلكه بايد توجه خاصي به برنامه ريزي منطقه اي و محلي و برنامه ريزي نامتمركز نمود تا الويتهاي موجود در هر منطقه بطور دقيق مشخص گردد.

برنامه «بیزیم کند» کاریست از صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی که با هدف معرفی ظرفیت‌ها و استعدادهای خدادادی در مناطق روستایی و توجه دادن مسئولین به امر رسیدگی به مشکلات روسائیان تولید می‌شود. این برنامه با ایجاد فضایی صمیمی، دلنشین و شاد با روستائیان، نسبت به انتقال فرهنگ‌های محلی و زیبای آنها نیز اهتمام دارد. علاقه مندان این برنامه می‌توانند در ایام نوروز 92  روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 19:30 که به صورت ویژه تولید و پخش می‌شود، بیننده این برنامه باشند.

تهیه کننده و کارگردان این برنامه آقای احد محمود نسببوده و نویسندگی و اجرای آن نیز برعهده آقای محرم محمد زادهمی‌باشد.