رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

بیزیم ائو - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بیزیم ائو

Loading the player...
خانواده نخستين نهاد اجتماعى است كه در زندگى جمعى انسان شكل گرفته و مهمترين نقش را در توسعه و رشد مراحل حيات بشر در امتداد تاريخ انسان از خود نشان داده است و از ابتدا تاهنوز و تا فرجام زندگى، نسبت به سايرنهادهاى اجتماعى از ارزش و اهميت خاصى برخوردار بوده و خواهد بود
 
نظام خانواده، يك نهاد اساسى و محورى در جامعه است و به عنوان هسته اوليه و براى ساير نهادهاى اجتماعى به شمار مى رود.نظام خانواده كوچكترين واحد اجتماعى است كه اساس و زيرساخت واحدهاى بزرگ اجتماعى بشرى به شمار مى رود.
افرادى كه در اين واحد كوچك اجتماعى رشد مى يابد و تربيت مى شود به ميزان رشد و شكوفايى شان سهم در واحدهاى اجتماعى بزرگ انسانى دارند.
 
افرادى كه روزى به عنوان فرمانرواى مقتدر و سياستمدار سترگ، و مدير نيرومند، و مبتكر توانا در جامعه ظهور مى كنند، و مسؤوليتهاى سنگين و خطيرى را به عهده مى گيرند، نظام خانواده و كانون گرم پدر و مادر تربيتگاه نخستين آنها است.
رشد و شكوفايى اين نظام محبوب و بى بديل، مرهون شناخت و رعايت دقيق حقوق هريكى از اعضاى آن نسبت به يكديگر است، همانطورى كه نظامهاى بزرگ اجتماعى، قوانين و حقوق خاصى خودش را در ارتباط با اداره واستحكام و رشد و بالندگى دارد، نظام خانواده نيز چنين است.
 
در راستای تبیین جایگاه خانواده شبکه سهند برنامه ای را با عنوان « بیزیم ائو » تدارک دیده است که به صورت زنده و با آیتم های متنوعی همچون کارشناس، تلفن های مردمی، آشپزی، گزارش و ...در خصوص موضوعات مختلف روانشناسی، حقوقی و ... میهمان شنوندگان خود خواهد بود. علاقه مندان می توانند شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 11 صبح بیننده این برنامه باشند.
سال تولید: 1395

تهیه کننده: علی بصیری

مجری: روح الله دهقان نژادجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام و تشکر از برنامه های خوب و مفیدتان. یک... قلی ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۳:۲۱
سلام مجدد. غرض تکمیل پیام قبلی است مبنی براینکه... قلی ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۳:۲۸
واقعا جزو تحولات برنامه های صدا و سیمای تبریز... پلکان ۱۳۹۵/۰۶/۱ ۱۰:۳۶
قسمت آشپزیتون رو خیلی دوست دارم. سعی کنین هر روز... من ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ ۰۸:۲۴

من
قسمت آشپزیتون رو خیلی دوست دارم. سعی کنین هر روز اجرای زنده برین
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ ۰۸:۲۴
پلکان
واقعا جزو تحولات برنامه های صدا و سیمای تبریز محسوب میشه این برنامه. عوامل برنامه موفق باشن همگی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۱ ۱۰:۳۶
قلی
سلام مجدد. غرض تکمیل پیام قبلی است مبنی براینکه دکتر دهقان نژاد از اعضای هیات علمی گروه فقه و حقوق اسلامی دانشگاه شهید مدنی می باشد. با تشکرموفق باشید.
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۳:۲۸
قلی
باسلام و تشکر از برنامه های خوب و مفیدتان. یک پیشنهادی دارم خدمتتان در رابطه با برنامه خانواده و بیزیم او . آن اینکه اگر صلاح بدانید از استاد دهقان نژاد عضو هیات علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان که در موضوعات زن،خانواده و فمینیسم و ... از نگاه قرآن واسلام و غرب خوب کار کرده و مقالات متعدد در این زمینه نوشته، در برنامه مذکور استفاده فرمایید. با تشکر
-2 (4 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۳:۲۱