رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

بهره برداری از 82 پروژه شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از 82 پروژه شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در هفته دولت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی اعلام کرد: 82 پروژه در حوزه برق استان با اعتباری افزون بر 206 میلیارد و 181میلیون ریال همزمان با هفته دولت بهره برداری می شود.

بهره برداری از 82 پروژه شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در هفته دولت

یوسف سرافراز روز یکشنبه در چمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به مردم بزرگوار استان و خادمان متعهد و تلاشگر صنعت برق ، افزود: این پروژه ها حاصل تلاش جمعی یکایک مدیران و کارکنان مجموعه شرکت است .
وی برق رسانی به چندین روستای بدون برق (به طور عمده روستاهای زیر 10 خانوار)، بهره برداری از چندین پروژه برق رسانی به مجتمع ها و شهرک ها و پروژه های مسکن مهر، افزایش قدرت انرژی برق محلات مختلف در شهرها و تعداد زیادی از روستاها، بازسازی، نوسازی و احداث شبکه خطوط هوایی، احداث و نصب چندین دستگاه ترانسفورماتور زمینی و هوایی ، افزایش ضریب اطمینان شبکه، نیرو رسانی آب شرب و تعدادی از شهرک ها و واحدهای صنعتی را از جمله این پروژه ها برشمرد.
سرافراز ابراز امیدواری کرد که با بهره برداری از این پروژه ها، قابلیت اطمینان شبکه برق آذربایجان شرقی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت برق کشور، بیش از پیش افزایش یابد.