سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

بهره برداری از یک طرح و برگزاری یادواره شهدا در چاراویماق - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از یک طرح و برگزاری یادواره شهدا در چاراویماق

همزمان با ششمین روز از دهه فجر از طرح آسفالت ریزی مسیر دانشگاه پیام نور واحد قره آغاج چاراویماق بهره برداری و یادواره شهدای دراین شهرستان برگزار شد.

بهره برداری از یک طرح و برگزاری یادواره شهدا در چاراویماق

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا روز شنبه در یادواره شهدای چاراویماق گفت: ما هر چه داریم مرهون رشادت ها، ایثار و از خودگذشتگی شهدا و خانواده های آن هاست چرا که شهدا با ایثار جان خود، آزادی و استقلال را به کشور هدیه دادند.
حجت الاسلام حسن کاملی فر، با اشاره به اینکه هر چه در زمینه زنده نگه داشتن یاد شهدا کارکنیم، کم است، افزود: باید یاد و نام شهدا برای همیشه زنده نگه داشته شود.
وی، با بیان اینکه اکنون ایران اسلامی درآسایش و امنیت قرار دارد، یادآور شد: امینت موجود درکشور مرهون تلاش ایثارگرانی است که با نثار جان خود و ایثارگری اجازه ندادند دشمنان به اهداف خود برسند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، با اشاره به شهدای مدافعان حرم امام حسین(ع) و حضرت زینب و رقیه (س) گفت: در برخی مواقع برادران بسیجی ما که خارج از مرزهای جغرافیایی با دشمنان اسلام درگیرهستند و وظیفه دینی و شرعی خود را در دفاع از منابع ملت می دانند، شهد شهادت را نوشیده و توسط ملت شهید پرور تشییع می شوند، اینان در جهت حفظ و حراست از تمامیت ارضی و منافع ملی کشور جان خود را فدا می کنند.
حجت الاسلام کاملی فر، همچنین با اشاره به گرامیداشت ایام دهه فجرادامه داد: حضور در راهپیمایی 22 بهمن فوق العاده مهم بوده و بار دیگر حضور پرشور مردم دراین راهپیمایی برای چندمین بار پیوند مردم با نظام اسلامی و رهبری را ثابت خواهد کرد.
وی، شرکت درانتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و انتخاب اصلح را وظیفه آحاد جامعه دانست و گفت: به کسانی درانتخابات رای دهید که ولایتمدار باشد و کسانی که به بهانه خط امام (ره) می خواهند آن را کم رنگ و تضعیف کنند، بر خلاف منش، گفتمان و اصول امام (ره) حرکت می کنند. 
حجت الاسلام کاملی فر اظهار داشت: عزم و اراده ما برای دفاع از ملت ایران، تجربه ارزشمند رویارویی در مقابله با آمریکا، تجربه حکومت بر محوریت ولایت فقیه باعث شده تا از شرایط سخت فتنه ها عبور کرده و در مدت زمان تحریم ها علیه ایران، تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.
شهردار قره آغاج نیز درآیین افتتاح طرح آسفالت ریزی مسیر دانشگاه پیام نور این شهر گفت: این طرح با حدود سه میلیارد ریال اعتبار به طول 900 متر و عرض هفت متر اجرا شده است. 
علی لازمی افزود: با بهره برداری از این طرح، یکی از مشکلات اصلی تردد خودرویی در این مسیر به دانشگاه برطرف شد.
شهرستان چاراویماق به مرکزیت قره آغاج با حدود 39 هزار نفر جمعیت در 150 کیلومتری جنوب شرقی تبریز مرکزآذربایجان شرقی واقع است.