سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

بهترین شعر در تجدید بیعت مردم آذربایجان با مقام عظمای ولایت انتخاب می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بهترین شعر در تجدید بیعت مردم آذربایجان با مقام عظمای ولایت انتخاب می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: بهترین شعر در تجدید بیعت مردم آذربایجان با مقام عظمای ولایت برای قرائت در دیدار رهبری انتخاب می شود.

بهترین شعر در تجدید بیعت مردم آذربایجان با مقام عظمای ولایت انتخاب می شود

به گزارش روابط عمومی این اداره کل ،علی اکبر صفی پور از شعرا دعوت کرد تا سروده های خود را با موضوع دیدار مردم آذربایجان در سالروز قیام 29 بهمن تبریز با مقام عظمای ولایت به این اداره کل ارسال کنند.

وی افزود: در سالروز حماسه 29 بهمن سال 56 تبریز، کاروان چند هزار نفری از مردم آذربایجان شرقی برای دیدار و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب به تهران می روند و بیعت خود را با ولایت فقیه اعلام می کنند.

صفی پور ولایتمداری و پیروی از فرامین مقام عظمای ولایت را راهگشا و عامل نجات کشور در برهه های مختلف عنوان کرد و گفت: شناخت و بصیرت نسبت به تحولات بیرونی و تمسک به فرهنگ والای اسلامی و ایرانی باید همواره مدنظر مردم ولایتمدار ایران و آذربایجان باشد.

وی افزود: کاروان هایی که برای دیدار رهبری اعزام می شوند پیام انقلاب و امام را انتقال می دهند و این سفر تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری است.

براساس این گزارش علاقمندان می توانند آثار خود را با محوریت محتوای مناسب (ادبیات ترکی و فارسی و سادگی و روانی برای همخوانی) تا پایان آذرماه جاری به دبیرخانه ستاد دیدار واقع در تبریز، خیابان امام خمینی(ره)، نرسیده به آبرسان، خانه فرهنگ تبریز، معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کنند.

به آثار برگزیده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت.