رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

صدا و سيماي مركز آذربايجان شرقي برنامه هاي متنوعي به مناسبت نكوداشت هفته نيروي انتظامي تدارك ديده است.

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، شبکه استانی سهند در ویژه برنامه ها و میزگردهايی به بررسی عملکرد بخش های گوناگون نیروی انتظامی در استان خواهد پرداخت . 

در ویژه برنامه های مختلف این هفته سعی می شود با دعوت از سردار حسن خانی فرمانده انتظامی استان و معاونت های این نیرو از جمله پلیس فتا ، یگان ویژه ، پلیس پیشگیری ، کلانتری و پلیس آگاهی به صورت صمیمانه و بی­واسطه درخصوص عملکرد نیروی انتظامی در یک سال اخیر صحبت شود.

 همچنین با دعوت از کارشناسان این حوزه و اساتید دانشگاه معضل وجود تصادفات درون شهری و جاده های برون شهری که موجب خسارت های جانی و مالی جبران ناپذیر می شوند و همچنین علل و عوامل تاثیر گذار در افزایش و کاهش آن بررسی خواهد شد . 

علاوه بر این در برنامه های روتین سحرلر،خانواده و گئجه لر هم با دعوت از فرماندهان انتظامی به بررسی اقدامات ناجا در استان پرداخت می شود. پخش زیرنویس­، کلیپ­ و فیلم­های سینمایی متناسب با این هفته از دیگر برنامه های شبکه سهند تا پایان هفته نیروی انتظامی خواهد بود.  

شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی هم علاوه بر پرداخت به موضوع این هفته ، در برنامه­های روتین و روزانه از جمله سحرلر ، جوان ، دانیشیق ، خانواده و جمعه نغمه سی ، ویژه برنامه " حافظان امنیت " را تقدیم شنوندگان خواهد کرد.

 

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی