حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۷

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صدا و سیمای سهند - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صدا و سیمای سهند

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برنامه های متنوعی به مناسبت نکوداشت هفته نیروی انتظامی و جانفشانی های عزیزان ناجا در نظر گرفته است.

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صدا و سیمای سهند

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، برنامه تک قسمتی " گفتگوی صمیمی " با دعوت از فرمانده نیروی انتظامی استان و صحبت­ صمیمانه و بی­واسطه با ایشان درخصوص عملکرد نیروی انتظامی به تهیه کنندگی فرزادیحیوی و کارگردانی محمد ندیمی ؛ اختصاص این هفته برنامه های سحرلر و تبریزیم با دعوت از فرماندهان نیروی انتظامی و بررسی اقدامات ناجا در استان ؛ پخش زیرنویس­ ، کلیپ­ و فیلم­های سینمایی متناسب با این هفته از جمله برنامه های شبکه سهند تا پایان هفته نیروی انتظامی می باشد.

رادیو تبریز هم علاوه بر پرداخت ویژه به این موضوع در برنامه­های روتین و روزانه، در برنامه دانیشیق در دو قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی حسینی کیا با دعوت از مسئولین نیروی انتظامی استان در کنار ارائه گزارشی از عملکرد این نیرو در یک سال گذشته به معضل آسیب­های اجتماعی به ویژه در بخش فضای مجازی پرداخت خواهد شد. در برنامه رادیویی سحرلر هم از طریق ارتباط تلفنی با عزیزان جان برکف ناجا ، مشکلات و مسائل مرتبط با استان در حوزه کاری نیروی انتظامی بررسی و راه های برطرف کردن آنها به صورت اجمالی بررسی می شود.