جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برنامه های مختلفی در نکوداشت هفته نیروی انتظامی تهیه کرده است.

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی

 

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه استانی سهند در هفته نیروی انتظامی میزگرد یک قسمتی " پلیس فتا " ، ویژه برنامه چهار قسمتی " انتظام سبز " و میزگرد " مرزبانی "را به روی آنتن می برد.

در این برنامه ها با دعوت از فرماندهان انتظامی استان در حوزه های پلیس فتا، مبارزه با قاچاق مواد مخدر، پلیس آگاهی، یگان ویژه و ... سعی می شود در هر حوزه عملکرد این نیرو بررسی و اطلاعات و اخبار مربوط در اختیار بینندگان قرار گیرد.

همچنین در این برنامه ها میهمانانی از بخش رسیدگی به جرائم سایبری دادگستری و اعضای هیئت علمی پژوهشگاه نیروی انتظامی حضور یافته و مخاطبان شبکه را با انواع جرائم موجود در فضای مجازی، مراعات نکات امنیتی در خصوص مقابله با هک شدن گوشی یا سیستم کامپیوتر و جلوگیری از پخش و انتشار اطلاعات فردی و خصوصی ، مجازات هایی که در قانون برای برهم زنندگان امنیت فضای مجازی در نظر گرفته شده و چگونگی اقامه دعوی علیه مزاحمین و سوء استفاده کنندگان فضای مجازی آشنا می سازند.

رادیو آذربایجان شرقی هم در هفته نیروی انتظامی علاوه بر پرداخت در برنامه های روتین و برقراری ارتباط زنده با فرماندهان انتظامی، برنامه های "سیزلر مسئولار" و " دانیشیق " را  تقدیم مخاطبان خود می کند. سرهنگ نوروزی فرمانده انتظامی شهرستان تبریز و سرهنگ عباس زاده معاون هماهنگ کننده انتظامی میهمانان این برنامه های رادیویی خواهند بود.