رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

بزرگداشت هفته قوه قضائیه در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت هفته قوه قضائیه در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برنامه های متنوعی را در بزرگداشت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران انقلاب اسلامی ایران و هفته قوه قضائیه تدارک دیده است.

بزرگداشت هفته قوه قضائیه در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی معاونت صدای این مرکز ویژه برنامه زنده " دانیشیق " در روز هفتم تیر به تهیه کنندگی رقیه دهقان پور و گویندگی یوسف منیری فر به مدت 45 دقیقه ؛ برنامه " دعوت " به صورت ویژه در روزهای ششم و هفتم تیرماه به تهیه کنندگی حسینی کیا و گویندگی قریشی ؛ برنامه " عروج یاران " ؛ سحر گوروشی و ائلیمیز را در کنداکتور خود برای این ایام گنجانده است. در این ویژه برنامه ها با دعوت از مسئولین دادگستری استان به عملکرد این نهاد در استان و مشکلات مردمی مرتبط با قوه قضائیه پرداخته می شود. همچنین در این هفته برنامه های روتین سحرلر ، خانواده، یک پیام یک ترانه و آخشاملار به موضوع سالگرد شهادت دکتر بهشتی و یارانشان در حادثه تروریستی بمب گذاری در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی پرداخت می کند.  

سیمای استانی شبکه سهند با دعوت از مدیران و معاونان قوه قضائیه در برنامه های سحرلر ، خانواده ، مطالبه و گولوش عملکرد قوه قضائیه و دادگستری استان را زیر ذره بین کارشناسان گذاشته و گزارشی در این خصوص به مردم استان تقدیم می کند.

ضبط و پخش گفتگوی صمیمانه با حجت الاسلام مظفری رئیس دادگستری استان به تهیه کنندگی مهدی گوهریان و همچنین پخش سخنان ایشان پیش از خطبه های نماز جمعه به تهیه کنندگی یعقوب ابراهیمی از ویژه های شبکه سهند در نکوداشت یاد و خاطره شهیدان قوه قضائیه می باشد.

رادیو برون مرزی آذری زبان این مرکز هم علاوه بر تهیه گزارش های  خبری دربخش های خبری مختلف درخصوص شهدای هفتم تیر به تهیه کنندگی حسن صادقی و گویندگی اکرم رضایی و سئودا حسن زادگان، در برنامه های " چراغ " به تهیه کنندگی اکرم رضایی و گویندگی جعفر رضایی ، " سلام شنونده " به تهیه کنندگی حسن صادقی و گویندگی سجاد دشتی ، و برنامه شناور به تهیه کنندگی محمدرضا رحیمی و گویندگی رباب قهرمانزاده به این مساله و تاثیر آن در روحیه و تداوم انقلاب اسلامی مردم ایران پرداخت می کند.