سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

بزرگداشت سالروز قیام مردم تبریز در بیست و نه بهمن سال 56 در شبکه سهند - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت سالروز قیام مردم تبریز در بیست و نه بهمن سال 56 در شبکه سهند

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با تهیه برنامه های مختلف یاد و نام غیور مردان آذربایجانی را در قیام بیست و نهم بهمن سال 56 زنده می کند.

بزرگداشت سالروز قیام مردم تبریز در بیست و نه بهمن سال 56 در شبکه سهند

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، علاوه بر بزرگداشت یاد و خاطره قیام مردم تبریز در چهلم شهدای قم در برنامه های روتین معاونت های صدا و سیما ، ویژه برنامه هایی مختلفی هم برای این روز تدارک دیده شده است.

رادیو آذربایجان شرقی در بیست و نهم بهمن ویژه برنامه زنده " قانلی قیام " را  به روی آنتن می برد.  این برنامه به مدت 90 دقیقه از ساعت 10:00 روز چهارشنبه تقدیم مخاطبان خواهد شد. دعوت از کارشناسان و بررسی چگونگی شکل گیری قیام مردم انقلابی تبریز به خونخواهی شهدای قم و تاثیر مهم آن در سرعت گرفتن طوفان انقلاب ، رله بیانات مقام معظم رهبری با مردم تبریز در سالروز این قیام باشکوه، گزارش های مردمی، تلفن ها و پیامک های مخاطبان از آیتم های این برنامه خواهد یود .

برقراری ارتباط زنده با برنامه صبحگاهی شبکه اول سیما و پخش مستقیم صحبت های حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در خصوص قیام عظیم مردم تبریز در بیست و نه بهمن سال 1356 و همچنین پوشش زنده ارتباط تصویری رهبر معظم انقلاب اسلامی با مردم تبریز در مصلی اعظم حضرت امام خمینی (ره) و پخش بیانات گهربار مقام معظم رهبری در بزرگداشت یاد و خاطره مردم غیور آذربایجان از برنامه های پیش بینی شده در معاونت سیما می باشد .

رادیو برون مرزی نیز ویژه برنامه های "پرسپکتیو " و  "چراغ " را برای مخاطبان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز پخش خواهد کرد.

معاونت خبر هم پنج اکیپ خبری برای پوشش شایسته رسانه ای ارتباط تصویری رهبر معظم انقلاب و سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز اعزام خواهدکرد. تهیه گزارش های خبری و مردمی از حاشیه این مراسم و سطح شهر و تولید محتواهای خبری در قالب های مختلف و انتشار در سایت و شبکه های اجتماعی خبر از دیگر برنامه های این معاونت در بیست و نه بهمن خواهد بود.

تهیه اینفوگرافی، تولید استوری موشن، طراحی و تولید پوستر ، تولید و انتشار تصاویر حضور مردم، محتوای تولید شده  با موضوع 29 بهمن تبریز در قالبهای مختلف، تولید ویدیو کامنت از فرمایشات رهبری، بارگذاری و انتشار تمامی تولیدات در شبکه های اجتماعی سروش، تلگرام و اینستاگرام ، طرح گرافی تصاویر گرفته شده از مراسم، تولید کلیپ تصاویر حضور مردم در حسینیه حضرت امام (ره) سال های قبل، تولید عکس نوشت از بیانات مقام معظم رهبری بخشی از فعالیت های معاونت فضای مجازی برای سالروز قیام بیست و نه بهمن خواهد بود.