حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۷

برنامه های صدا و سیمای استانی سهند در عید سعید قربان - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای استانی سهند در عید سعید قربان

در عید سعید قربان برنامه های شاد ، مفرح ومتنوعی برای مخاطبان این مرکز در نظر گرفته شده است.

برنامه های صدا و سیمای استانی سهند در عید سعید قربان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، پخش زنده دعای پر فیض عرفه از حسینیه گلزار شهدای وادی رحمت از ساعت 16:30 روز پنجشنبه به تهیه کنندگی محمد رسولی نمرور و کارگردانی حمید عطالو به مدت 120 دقیقه اولین برنامه سیمای استانی سهند در استقبال از عید بزرگ مسلمین جهان خواهدبود.

برنامه های زنده صبحگاهی سحرلر، سهندآوا و شبانگاهی گئجه لر هم از دیگر برنامه های این شبکه در روز جمعه با هدف ایجاد اوقاتی خوش و مفرح برای مخاطبان می باشد.

رادیو صدای مرکز آذربایجان شرقی هم در روز جمعه با اجرای مشترک در دو شبکه سلامت و فرهنگ مخاطبان رادیو تبریز را میهمان شنونده های سراسر کشور می کند.

این برنامه ها صبح جمعه از ساعت 10:30 تا 12:00 ظهر با حضور در ارتباط با برنامه های مختلف رادیو سلامت، و از ساعت 20:00 تا 22:00 در رادیو فرهنگ و اجرای مشترک با همکاران این شبکه ها شادی و شور مضاعفی را برای مخاطبان رادیو تبریز به ارمغان خواهند آورد.

در رادیو برون مرزی تبریز هم برنامه های مختلف مشکات در دو قسمت به تهیه کنندگی علیرضا یلتقیان، برنامه مناسبتی شناور در دو قسمت و برنامه کودک به تهیه کنندگی اکرم رضایی روی آنتن می رود. در برنامه مشکات روز پنجشنبه فرازهایی از دعای نورانی و پرفیض عرفه هم تقدیم شنوندگان آن سوی مرزهای این رادیو می شود.