رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

برنامه های شاد اتوبوس پیک تندرستی در منطقه آزاد ارس

برنامه های شاد اتوبوس پیک تندرستی در منطقه آزاد ارس


همزمان با تعطیلات نوروز امسال ویژه برنامه های شاد و مفرح اتوبوس پیک تندیستی در محدوده منطقه آزاد ارس در حال اجراست و موجی از نشاط را در این منطقه زیبا جاری کرده است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس، برنامه های سرشار از شادی پیک تندرستی در مراکز جلفا، نوردوز و خداآفرین و روستاهای اطراف این مناطق در این ایام اجرا می شود.

اجرای ویژه برنامه های طنز کودکانه، شعبده بازی، انواع بازی ها و مسابقات ورزشی و تفریحی در بین گردشگران و استقبال گرم کودکان و خانواده ها از اتوبوس پیک تندرستی یکی ازبرنامه های نوروزی شاد و مفرح ستاد هماهنگی خدمات سفر ارس است.

مسابقه های متعددی در گروه های خانوادگی، آقایان و بانوان، آقایان و کودکان درنقاط مختلف منطقه آزاد ارس برگزار و به برندگان جوایز نفیس اهدا می شود.

مسابقه پرتاب دارت و تیراندازی با کمان و تفنگ بادی در روبروی پارک کوهستان در سایت ماهیگیری 9 فروردین سالجاری برگزار می شود.

در این مسابقه بانوان از ساعت 10:30 و آقایان از ساعت 16 به رقابت می پردازند.

اما یکی از مهیج ترین برنامه های همیشگی نوروز در منطقه آزاد ارس قویترین کودکان ارس است که با شور و حال خاصی از سوی کودکان و والدین آنان دنبال می شود.

این مسابقه سوم فروردین در خداآفرین اجرا شد و در جلفا نیز در 10 فروردین سالجاری در پارک کوهستان ارس از ساعت 10 صبح کودکان نیرومند ارس رقبای خود را شناخته و به میدان خواهند رفت.

مسابقه موتورسواری که ویژه آقایان و بانوان است، در پیست موتورسواری در بالای سر پارک کوهستان ارس برگزار می شود.

این مسابقه همچون سال های گذشته با استقبال پرشور رو به رو شده است.

زمان برگزاری این مسابقه 11 فروردین ماه جاری ساعت 10 صبح است.

یکی دیگر از مسابقات مهیج ویژه آقایان و بانوان اتومبیل رانی است که در پیست پارک کوهستان از ساعت 10 صبح و در 12 فروردین ماه برگزار می شود.

6 تا 8 فروردین از ساعت 16 ویژه برنامه محبوب مسابقه محله در پارک کوهستان ارس و 7 فروردین نیز در مرکز نوردوز ارس برگزار می شود.

مسابقه پینت بال و والیبال ساحلی نیز از دیگر برنامه های مهیج و پرطرفدار است که از اول تا 15 فروردین در پارک سلامت جلفا از ساعت 9 الی 20 برگزار می شود.

شاید مهیج ترین برنامه ورزشی ستاد هماهنگی خدمات سفر در ارس مسابقات بومی محلی باشد، این مسابقات در روستاهای توریستی اشتبین، کردشت، دوزال، نوجه مهر و دیگر روستاهای مسیر گردشگری در منطقه آزاد ارس در 8فروردین سالجاری از ساعت 10 الی 20 برگزار می شود.

علاقمندان به شرکت در مسابقات مهیج ورزشی و تفریحی منطقه آزاد ارس در ایام نوروز 1393 می توانند با ارسال نام و نام خانوادگی همراه با رشته مورد علاقه خود به سامانه پیام کوتاه 30008515 در این مسابقات شرکت نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سفر به ارس www.goaras.ir مراجعه کنند.