رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

بررسی مسائل و مشکلات، پیشرفت ها و توسعه های شهری تبریز در " تبریزیم " - نمایش محتوای خبر

 

 

بررسی مسائل و مشکلات، پیشرفت ها و توسعه های شهری تبریز در " تبریزیم "

توسعه و پیشرفت های عمرانی و شهری کلانشهر تبریز و همچنین مسائل و مشکلات موجود در مناطق مختلف آن در سری جدید برنامه "تبریزیم" بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی سری تابستانه برنامه تلویزیونی " تبریزیم " به تهیه کنندگی حسن بیل افکن به روی آنتن شبکه سهند می رود.

تبریزیم یک برنامه مشارکتی با شهرداری کلانشهر تبریز می باشد که شنبه تا پنجشنبه از ساعت 19:00 به مدت تقریبی 30 دقیقه به صورت زنده تقدیم مخاطبان شبکه سهند می شود. در سری جدید این برنامه آیتم های زنده و تولیدی متنوعی پیش بینی شده است. حضور میهمان در برنامه جهت پاسخگویی به سولات مردمی، برقراری ارتباط تصویری و تلفنی به صورت زنده با مسئولین شهری جهت پیگیری مشکلات مطرح شده در بخش "نیه بئله" ، بررسی روزنامه ها و خبرگزاریها و رصد خبرهای مرتبط با اقدامات شهرداری ها، طرح پیامک های مردمی، بخش نمایشی " نیه بئله " (چرا این چنین؟) با هدف به تصویر کشیدن انتقادات مردمی در قالب طنز ، گرافیک های آموزشی "پیام شهروندی" ، بخش "اورگشاخ" (یاد بگیریم) با موضوع آموزش چگونگی استفاده و مراقبت از اموال عمومی نظیر سیستم حمل و نقل عمومی – فضای سبز شهری و .. ، آیتم "واریمیز-یوخوموز" (دار و ندارِ ما) ویژه معرفی امکانات رفاهی- خدماتی شهر که کمتر مورد توجه و اقبال مردم بوده ، بخش " اللریز آغریماسین " ( دست شما درد نکند) مختص تشکر و قدردانی از مسئولانی که در جهت حل مشکلات مطرح شده اقدام کرده اند برخی از بخش های گنجانده شده در این برنامه شمرده می شود.

همچنین آیتم " تبریزگردی " بخش جدیدی است که در آن اکیپ برنامه ساز در اتوبوس های تبریزگردی با مسافران و گردشگران همراه شده و ضمن ضبط تصاویر مربوط به اماکن دیدنی و تاریخی تبریز از نظرات و ایده های گردشگران هم استفاده می کند.

   در  تبریزیم  حسن بیل افکن تهیه کننده، محمدباقر وثوقی کارگردان تلویزیونی و یونس مقدم کارگردان هنری، جمیل محمدی دستیار تهیه کننده، رامین راستی – صفیه اصلانی مجری ، ناصر حافظان بازیگر، مهدی نورزاد  صداپیشه ، نیکمندان- حسین پور – محمودی- حسین زاده تصویربردار و شهیرلادی دستیار تصویربردار، ابوالحسنی صدابردار و ابراهیمی دستیار صدا ، نیکمندان نورپرداز، فرشباف – علیاری گریمور، امین افواجی تدوینگر و خوشپوری گزارشگر می باشند.

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی