رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

بررسي ابعاد مختلف بيانيه گام دوم انقلاب در شبکه سهند‬ - نمایش محتوای خبر

 

 

بررسي ابعاد مختلف بيانيه گام دوم انقلاب در شبکه سهند‬

گروه اجتماعي شبکه سهند با هدف بررسي و تبيين بيانيه گام دوم انقلاب براي نسل جوان، ويژه برنامه "گام دوم" را در شب هاي آينده از آنتن اين شبکه پخش خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي، با عنايت به صدور بيانيه گام دوم انقلاب در آغاز دهه پنجم از حيات جمهوري اسلامي ايران توسط رهبر معظم انقلاب ، و تبيين دستاوردهاي چهار دهه گذشته و طرح توصيه‌هايي اساسي از سوي ايشان براي جهاد بزرگ در جهت ساختن ايران اسلامي ، برنامه ريزان و برنامه سازان شبکه استاني سهند برآنند تا هرچه بيشتر اين بيانيه را براي مخاطبان اين شبکه به ويژه جوانان و نوجوانان معرفي کرده و ملموس تر کنند.

بر اين اساس به زودي ويژه برنامه " گام دوم " به تهيه کنندگي جبرئيل نجفي در 13 قسمت 45 دقيقه اي از شبکه تلويزيوني سهند پخش مي شود. در اين برنامه ضمن بررسي ابعاد مختلف بيانيه گام دوم انقلاب از سوي رهبر فرزانه انقلاب، پيام‌ آن و ماموريت جديد جوانان انقلابي ارائه و سوالات و نقطه نظرات ارسالي مخاطبان ، نخبگان و فرهيختگان نسل سوم و چهارم از جمله جوانان و دانشجويان انقلاب پرسيده و درباره آنها بحث و تبادل نظر مي شود.

در گام دوم جبرئيل نجفي تهيه کننده ، شهرام عبدي کارگردان و روح الله دهقان نژاد مجري کارشناس، فرشباف گريمور، قنبري – کلانتري – جليلي تصويربردار و بابک پاشازاده تدوينگر است.

 

روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي