رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

با تحقق شعارهای امسال دشمنان مجبور به تغییر رویه خواهند شد

با تحقق شعارهای امسال دشمنان مجبور به تغییر رویه خواهند شد


عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: با تحقق شعارهای ' حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی ' رهبری، دشمنان جمهوری اسلامی مجبور به تغییر رویه خواهند شد.

' محمدحسین فرهنگی ' روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینكه رهبری در پیام نوروزی اولویت های مهم كشور را تعیین كردند، افزود: تحقق این شعارها در برنامه های مخالفان تاثیر خواهد داشت.

وی با بیان اینكه شكل گیری حماسه نیازمند اراده ای قوی است، گفت: انتظار رهبری از مردم و مسوولان در سال جدید، بیش از گذشته است و باید اهتمام بیشتری در تحقق راهبردهای رهبری داشت.

نماینده مردم تبریز، اسكو و آذرشهر در مجلس نهم با اشاره به تاثیر حضور باشكوه مردم در صحنه انتخابات ریاست جمهوری در عرصه بین المللی، اظهاركرد: همراهی ضعیف مردم با انتخابات نشانگر كاهش اعتماد ملی بوده و آثار تخریبی خواهد داشت.

وی نامگذاری حماسه اقتصادی را در راستای شكل گیری اقتصاد مقاومتی ارزیابی كرد و گفت: با تبدیل تهدیدها به فرصت، وابستگی به درآمدهای نفتی كاهش یافته و كشور از آثار سوء تحریم ها در امان خواهد بود.

اهتمام دولت بر تحقق اقتصاد بدون نفت، توجه به پیشرفت ها و دستاوردها در كنار برطرف كردن نقاط ضعف و تداوم تولید ملی از عمده رویكردهای رهبری در پیام نوروزی امسال است.