رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

بانوان خیر بنابی به نیازمندان عیدی دادند

بانوان خیر بنابی به نیازمندان عیدی دادند


جمعی از بانوان نیكوكار بنابی در قالب سه موسسه خیریه همزمان با عید نوروز عیدی و جهیزیه خانواده های نیازمند را تامین و به آنها هدیه كردند.

این بانوان نیكوكار در یك سنت خداپسندانه و به صورت خودجوش و مردمی بخشی از كالاهای اساسی مورد نیاز خانواده های مستضعف و بی سرپرست شامل انواع مواد خوراكی و پوشاك و همچنین جهیزیه نوعروسان دم بخت را تامین و به خانه آنها فرستادند.

موسسه خیریه 'زینبیه' با اهدای 12 سری جهیزیه، 350 خنچه عیدی و هفت سرویس سیسمونی بچه در مجموع به ارزش 810 میلیون ریال در این كار خداپسندانه مشاركت و آنها را به 350 خانواده نیازمند زیر پوشش اهدا كردند.

موسسه خیریه 'اصغریه' هم كه به همت بانوان اداره می شود چهار سرویس جهیزیه و 150 خنچه عیدی در مجموع به ارزش 250 میلیون ریال تهیه و به خانواده های بی سرپرست و محروم هدیه كرد.

جمعیت خیریه 'نمونه مسجد انقلاب' هم دیگر تشكل خیریه بانوان بنابی بود كه با تامین و اهدای 300 خنچه عیدی و 10 سرویس جهیزیه به ارزش 450 میلیون ریال به یاری نیازمندان و نوعروسان بی بضاعت شتافتند.

این بانوان نیكوكار علاوه بر تامین این گونه نیازهای خانواده های بی بضاعت در طول سال، هزینه درمان و داروی بیماران نیازمند را تامین و پرداخت می كنند.