رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

باغ شهر مراغه - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

باغ شهر مراغه

شهر مراغه از قدیمترين شهرهای ایران و آذر بایجان است . این شهر در شمال غربی ایران در 37 درجه و 23 دقیقه عرض شمالی و در 46 درجه و 16 دقیقه طول شرقی و بر دامنه های جنوبی سهند واقع گردیده است .

محدوده آن از غرب به  در یاچه ارومیه و از شرق به دشت هشترود و از جنوب به جلگه میاندوآب منتهی می شود . و به شهرستانهاي هشترود – ملكان – بناب و درياچه اروميه محدود است 1485 متر از سطح دريا ارتفاع و جمعيت بالغ بر 260 هزار نفر و بزرگترين شهر استان پس از تبريز ميباشد.

مراغه را به خاطر داشتن باغ های میوه ، مناطق سرسبز داخل و خارج شهر ، سهند و دامنه ها و مراتع زیبایش باغشهر نامیده اند و میتوان از آن بعنوان قطب توریستی منطقه شمالغرب کشور یاد کرد. 

 

Garden City Maragheh

In Maragheh, Iran and Azerbaijan is the oldest towns

The cityinnorthwestern Iranat 37 degreesand 23minutes north latitudeand 46degrees 16minutes east, and is locatedon thesouthern slopesof Sahand.  Rangefrom the Westand Eastin.And cities Hashtrud-Malekan-Bonab lakeis limited to1485 meters above sea levelanda population of over260 thous and people and is the larges tcity of Tabriz . Remember Maragheh fruit orchards, lush green areas inside and outside the city, carry in gand range and pasture called Bagh shahr beautiful and it can be learned north west regionas atourist hub.

{gallery}picproduct/bag{/gallery}

 


در سایت نگاه بیشتر ببینید