حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

بازسازی پردیس سینمایی قدس تبریز با 85 درصد پیشرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

بازسازی پردیس سینمایی قدس تبریز با 85 درصد پیشرفت

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه پردیس سینمایی قدس تبریز شهریور امسال به بهره برداری می رسد، گفت: بازسازی این طرح فرهنگی هنری اکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بازسازی پردیس سینمایی قدس تبریز با 85 درصد پیشرفت

به گزارش روابط عمومی این حوزه هنری، حسن میلانی روز دوشنبه اظهار کرد: بازسازی پردیس سینمایی قدس بدون نقش آفرینی شهرداری تبریز ممکن نبود. 
وی با اشاره به تعامل تنگاتنگ با شهرداری تبریز در حوزه فرهنگی گفت: شهرداری در به ثمر رسیدن طرح های فرهنگی همراه و یاور حوزه هنری استان بوده است.
میلانی ادامه داد: توسعه شهری بدون توجه به مباحث فرهنگی و تامین زیرساخت های فرهنگی به نتیجه نمی رسد و حوزه هنری بدون همکاری مدیریت شهری نمی تواند زیرساخت های فرهنگی مورد نیاز شهری را تامین کند.
وی با اشاره به نقش تاثیرگذار حوزه هنری کشور در مدیریت سینماها خاطرنشان کرد: 48 درصد سینماهای کشور به حوزه هنری اختصاص دارد. 
وی با بیان اینکه وضع کنونی بیشتر سینماهای استان، میراث فرسوده گذشتگان است، گفت: حوزه هنری آذربایجان شرقی در کنار پیگیری برنامه های فرهنگی و هنری، برای تقویت زیرساخت های فرهنگی نیز تلاش می کند و در این راستا، تعامل با مدیریت شهری و استانی را ضروری می داند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ