جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

بازتاب گسترده تبریز 2018 وابسته به نگرش های خلاقانه سمن ها است - نمایش محتوای خبر

 

 

بازتاب گسترده تبریز 2018 وابسته به نگرش های خلاقانه سمن ها است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد سرمنشا خلاقیت و نو آوری است، گفت: بازتاب گسترده تبریز 2018، وابسته به نگرش های خلاقانه سمن ها است.

بازتاب گسترده تبریز 2018 وابسته به نگرش های خلاقانه سمن ها است

به گزارش روز پنج شنبه روابط عمومی این سازمان، مرتضی آبدار افزود: سازمان های مردم نهاد می توانند زمینه ساز گسترش و توسعه در جامعه باشند، از این رو در ساختار برنامه مدون تبریز 2018 به عنوان یکی از 9 کمیته اصلی برای تشکل های مردم نهاد در نظر گرفته شده است.
وی گفت: برنامه مدون تبریز 2018 از طرف دبیرخانه تهیه و به شورای عالی راهبردی استان ارائه خواهد شد و ساختار این برنامه 30 درصد سخت افزاری و 70 درصد فرهنگی است. 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اظهار کرد: از آغاز به کار دبیرخانه تبریز 2018 تاکنون نزدیک به 30 تشکل برای مشارکت فعال اعلام آمادگی کرده اند.
آبدار بر ضرورت مشارکت مردم در این رویداد مهم تاکید و بیان کرد: تبریز 2018 صرفا فقط ساختار اداری نیست بلکه به تمام آحاد مردم مربوط و فرصتی بزرگ و نقطه آغازی برای تبریز و آذربایجان است. 
وی گفت: امیدوارم برنامه تبریز 2018 که به صورت مطالبات اجتماعی و اقتصادی تدوین شده در روزهای آتی در هیات دولت مطرح و به تصویب برسد.
تبریز در سال 2018 میلادی به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی انتخاب شده است.