حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

بازتاب شور و شعور مردم ولايتمدار استان در روز جهاني قدس در صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي - نمایش محتوای خبر

 

 

بازتاب شور و شعور مردم ولايتمدار استان در روز جهاني قدس در صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي

صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي همزمان با آخرين جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهاني قدس به صورت ويژه و گسترده به انعکاس حضور پر شور و حماسي مردم آذربايجان شرقي خواهد پرداخت .

بازتاب شور و شعور مردم ولايتمدار استان در روز جهاني قدس در صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي، راهپيمايي روز قدس در کلانشهر تبريز به صورت زنده از شبکه هاي استاني صدا و سيما پخش خواهد شد. در اين روز صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي با استقرار واحدهاي سيار راديويي و تلويزيوني خود در مسير هاي راهپيمايي به انعکاس حماسه حضور مردم استان در راهپيمايي روز قدس پرداخت خواهد کرد.

ويژه برنامه تلويزيوني " القدس لنا "  در شبکه استاني سهند از ساعت 8:30  تا پايان مراسم به صورت زنده به روي آنتن خواهد رفت و وحدت و يکپارچگي و حمايت مردم استان از مردم مظلوم فلسطين در راهپيمايي روز قدس به تصوير کشيده خواهد شد.

 پخش سخنان حضرت امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب، پخش تصاوير به ياد ماندني از شور و شکوه مردم استان و حضور حماسي آن ها در مراسم راهپيمايي هاي سال هاي گذشته ، پخش گزارش هاي مردمي ،  ارتباط با گزارشگران شهرستان ها ، تهيه گزارش از شرکت کنندگان در راهپمایی ، پخش وله هاي مختلف ، پخش زنده راهپيمايي ، پخش سرود هاي محلي و ملي ، تحليل فلسفه وجودي مراسم روز قدس با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه ، ارتباط با سازمان تبليغات اسلامي ، استانداري و  فرمانداران، پوشش راهپيمايي شهرستان ها ، اطلاع رساني مسيرهاي راهپيمايي ، گفتگو با شخصيت هاي برجسته درباره گراميداشت روزجهاني قدس ، ارتباط زنده با گزارشگران شهرستان هاي استان و پخش نماهنگ از جمله بخش هاي اين برنامه خواهد بود. همچنين گروه کودک و نوجوان شبکه سهند در اين روز در ميدان ساعت مستقر شده و به اجراي برنامه خواهد پرداخت.

شبکه استاني صداي مرکز آذربايجان شرقي هم لحظه به لحظه، به انعکاس حضور مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس خواهد پرداخت. اين ويژه برنامه که از ساعت 9:00 صبح به مدت 240 دقيقه به تهيه کنندگي ناصر ژرفي به روي آنتن مي رود با دعوت از کارشناسان به بررسي ابعاد سياسي اجتماعي روز قدس پرداخته، سخنان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري در ارتباط با روز جهاني قدس پخش مي شود.

ارتباط با گزارشگران مستقر در مسير هاي مختلف راهپيمايي، ارتباط با گزارشگران شهرستان ها، پخش پيامهاي شنوندگان ، پخش موسيقي هاي با کلام و بي کلام و ارتباط با شبکه هاي سراسري براي نمايش حضور باشکوه و گسترده مردم ديار آذربايجان درحمايت از مردم مظلوم فلسطين از جمله بخش هاي ويژه برنامه راديويي روز جهاني قدس خواهند بود.

در اين ويژه برنامه سيد داوود قريشي نويسنده و گوينده و داریوش رضوان ، مصطفی قنادي ،  مریم سربخشيان ، زهرا بي شک،  فرزاد صبوري ، زهرا پوريامهر و قرباني گزارشگر هستند.

صداي برون مرزي مرکز آذربايجان شرقي هم با تهيه برنامه مناسبتي " ساچيلان شعاع لار " به تهيه کنندگي زین العابدین گوزلي و گويندگي هوشنگ همتي به مدت 60 دقيقه حال و هوا، مشارکت و حمايت مردم غيور و هميشه در صحنه آذربايجان را به سمع مخاطبان فرامرزي اين مرکز مي رساند.

همچنين برنامه شناور هم در فواصل ده دقيقه اي به پخش خبرها و تفسير آن به تهيه کنندگي عليرضا يلتقيان و گويندگي سميرا دل آرام مي پردازد.

همچنين انعکاس مراسم راهپيمايي روزجهاني قدس و حضور پرشور مردم تبريز و شهرستانهاي آذربايجان شرقي در بخش هاي مختلف خبري شبکه هاي سراسري و استاني از برنامه هاي معاونت خبر مرکز آذربايجان شرقي براي روز جهاني قدس خواهند بود.