رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

باخت شهرداری تبریز در مقابل تعاون گنبد

باخت شهرداری تبریز در مقابل تعاون گنبد


تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته چهاردهم و پایانی مرحله گروهی لیگ برتر باشگاه های ایران مقابل تعاون گنبد تن به شکست داد.

به گزارش ایرنا، در این بازی که عصر روز جمعه در سالن پورشریفی تبریز انجام شد، تیم میزبان با نتیجه سه بر دو مغلوب میهمان شد.

در ست شماری این مسابقه شهرداری در گیم های اول و چهارم و با نتایج 25 بر 20 و 25 بر 19 صاحب برتری شد و در گیم های دوم، سوم و پنجم با نتایج 25 بر 23، 25 بر 21 و 15 بر 13 بازی را واگذار کرد.

حسین پورکاشیان و محمدرضا کاویانی به ترتیب داوراول و دوم این بازی بودند.

شهرداری تبریز به رغم قبول این شکست و با توجه به اینکه قبل از این بازی به عنوان تیم سوم گروه الف صعودش به دور حذفی را قطعی کرده بود، در دور حذفی مقابل متین وارمین تیم دوم گروه ب قرار می گیرد.

دو تیم سه دیدار در روزهای 29 بهمن و ششم و دهم اسفند ماه سال جاری انجام می دهند و برنده دو مسابقه از سه بازی جواز حضور در بین چهار تیم برتر مرحله نیمه پایانی را کسب می کند.

شهرداری تنها در دیدار روز ششم اسفند ماه میزبان خواهد بود و در دیدارهای 29 بهمن و دهم اسفند در خانه متین ورامین مقابل این تیم قرار می گیرد.

در بازی های مرحله حذفی به ترتیب پیکان مقابل وزارت دفاع، میزان مشهد مقابل نوین کشاورز، شهرداری ارومیه برابر جواهری گنبد و متین ورامین مقابل شهرداری تبریز قرار می گیرند.