جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

ایستگاه ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

ایستگاه ورزش

Loading the player...
ورزش امروزه در جهان به وسیله ای مبدل شده که انسان ها را با هم متحد و آشنا کرده و بین آن ها پیوند اخوت و برادری برقرار می کند و مهمترین هدف و وظیفه ورزش همین است ایجاد مودت و دوستی بین ورزش کاران که هر چند در میدان رقیب هم هستند اما در خارج از میدان به عنوان رفیق همدیگر می باشند .
 
امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.
 
وزارتخانه ها و ادارات ورزشی فراوانی تاسیس شده و مخارج زیادی صرف ورزش ، ساختن استادیوم ها، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی و نیز تهیه وسائل و لباس های ورزشی و یا تماشای مسابقات ورزشی می شود. بخش های قابل توجهی از رسانه های گروهی، به ورزش و اخبار ورزشی اختصاص دارد و خلاصه ورزش یکی از اموری است که در جهان به صورت جدّی مطرح بوده و از جهات مختلف دارای اهمیت می باشد.
 
برنامه رادیویی «ایستگاه ورزش» با هدف ترویج ورزش های همگانی و فردی، افزایش نشاط عمومی، توجه به نیازها و توقعات مخاطبان در حوزه ورزش ضمن تشويق وترغيب جامعه به امر ورزش، چدیدترین اخبار ورزشی را به سمع شنوندگان رادیو می رساند.
 
اطلاع رساني در قالب مطبوعات ورزشي،اخبار استان و بررسي ليگ هاي جهان، بررسی فعاليت ها، امکانات ، تجهيزات و مشکلات مطرح شده در عرصه ورزش استان و پاسخ دهي به آن به واسطه حضور مسئولين ورزشي استان  و معرفی شخصیت ها، نخبگان و  برگزیدگان این عرصه از جمله مهمترین بخش های برنامه است. این برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 45 دقیقه مهمان شنوندگان رادیو تبریز است.
تاریخ تولید: 1398

تهیه کننده و نویسنده : پریسا امیری

گویندگان : میلاد وطن پرست ، پریسا امیری

گزارشگر : داریوش رضوان

دستیار تهیه : صغری اسامی

صدابردار : نوید پورنجفجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ